Jako dvě bohyně. Monika Bagárová ukázala fotku s Patricií Pagáčovou. Popsala pocity ze společného natáčení

Nextfoto
Zprava zpěvačka Monika Bagárová s Patricií Pagáčovou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 26. 6. 2021

Už více než rok si užívá mateřství a vytoužené dcerky, kterou si tak moc přála. Zpěvačka Monika Bagárová (26) má krásnou holčičku Rumiu a po boku partnera a profesionálního zápasníka MMA Makhmuda Muradova (31) prožívá štěstí. Po čase se znovu objeví na televizních obrazovkách v pro ni dobře známé roli porotkyně pěvecké show. "Nejvíc jsem zvědavá na nové talenty a navíc to budou další úžasné zkušenosti," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Čas utíká jako voda a uplynul už více než rok, co Monika Bagárová přivedla na svět dceru, která dostala krásné jméno Rumia po její babičce – mamince profesionálního bojovníka ve smíšených bojových uměních Makhmuda Muradova. Půvabné zpěvačce mateřství velmi svědčí a s narozením holčičky viditelně rozkvetla. Dokonce je už téměř na původní váze, kterou měla dříve. "Díkybohu mi to po porodu netrvalo zas tak dlouho a hmotnost se zázračně srovnala sama – možná i díky kojení. Proto jsem váhu nemusela řešit a jsem za to opravdu ráda," svěřila Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že téměř třináctiměsíční Rumia má v poslední době období, kdy moc ráda hází s věcmi a občas si v tomto ohledu získá její pozornost maminčin mobilní telefon.

Ale kromě rodiny se sympatická zpěvačka vrací zpátky do pracovního tempa a opět zasedla jako porotkyně televizní pěvecké soutěže SuperStar, ve které v roce 2009 sama i soutěžila. V posledním ročníku pořadu už jí patřilo jedno z »porotcovských« křesel a letos tomu nebude jinak. Spolu s ní se diváci mohou těšit také na ostatní známé tváře show – přísného Pavola Haberu (59), hudebníka Mariána Čekovského (44), předního moderátora Leoše Mareše (45) a v neposlední řadě zpěvaččinu kolegyni a kamarádku Patricii Pagáčovou (32), která se před nedávnem stala maminkou dcery Bibiany.

Krásná tmavovláska je z nového ročníku soutěže nadšená. "Vnímám to tak, že se na soutěž nesmírně těším a mám z toho opravdu velkou radost. Zase budeme všichni pohromadě. Nejvíc jsem zvědavá na nové talenty a navíc to budou další úžasné zkušenosti," dodala Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu