Jako kolegyně byla výborná, uvedla Jaroslava Obermaierová o vážně nemocné Zdeně Hadrbolcové, se kterou hrála v Ulici

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2023

Ve čtvrtek svět českého showbyznysu zasáhla zpráva o údajné hospitalizaci herečky Zdeny Hadrbolcové (85), která měla prodělat mozkovou příhodu. Sama představitelka pekařky Růženky z nekonečného seriálu Ulice se již bulvárním médiím sama ozvala s tím, že jí skutečně není příliš dobře. "Mrzí mě to, jako kolegyně byla výborná, doufám, že jí bude lépe," sdělila redakci ŽivotvČesku.cz její herecká kolegyně Jaroslava Obermaierová (76).

Herečka, která v nekonečném seriálu Ulice dříve ztvárňovala pekařku Růženku, se momentálně má potýkat se závažnými zdravotními komplikacemi. Podle českých bulvárních médií ji měla návštěva, která k ní naštěstí ve správný okamžik dorazila, najít částečně ochrnutou a ve zuboženém stavu. Uvedl to web eXtra, kterému se zároveň Zdena Hadrbolcová ozvala a potvrdila, že se skutečně nachází v nemocnici a není jí zrovna nejlépe.

"Nemohla jsem se jí už nějakou dobu dovolat. V poslední době ale bylo obecně těžší se s ní spojit. Netušila jsem, že je to proto, že je v nemocnici," uvedla pro ŽivotvČesku.cz herečka Jaroslava Obermaierová, která se s nemocnou umělkyní roky setkávala na place.

"Je mi to líto, jako kolegyně byla výborná a mám ji ráda. Doufám, že jí bude lépe, i když v jejím věku už je to v rukou božích," řekla představitelka Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice pro ŽivotvČesku.cz.

Fenomenální herečku Zdenu Hadrbolcovou mohou lidé kromě seriálu Ulice znát i z mnoha populárních filmů, jako jsou například Už zase skáču přes kaluže, Páni kluci či Slavnosti sněženek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.