Jako maminka je ještě krásnější. Patricie Pagáčová zazářila ve společnosti. Kadeřník celebrit poradil, co změnit

Herečka a porotkyně pěvecké show Patricie Pagáčová
Herečka a porotkyně pěvecké show Patricie Pagáčová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Je úspěšná i krásná. Herečka a porotkyně pěvecké show Patricie Pagáčová (32) si užívá mateřství a chvíle se svou dvouměsíční holčičkou Bibiankou, kterou má s manželem Tiborem Pagáčem. Ale i jako maminka by si měla dopřát trochu zábavy, a tak se objevila na jedné z filmových premiér. Její účes na červeném koberci zhodnotil kadeřník známých osobností Jan Jirka (28). "Patricii sluší teplé odstíny, které si může dovolit málokterá žena. V posledních letech opravdu září. Ale více by jí lichotily odstíny, které lze najít například u zpěvačky Taylor Swiftové," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Patricie Pagáčová je oblíbená herečka, která si získala televizní diváky, když se objevila například jako Tereza Jordánová v nekonečném seriálu nebo v příbězích z lékařského prostředí na konkurenční stanici. Z dívky dozrála v půvabnou mladou ženu, která na konci května přivedla na svět prvorozenou dceru Bibianu. S manželem tak prožívají šťastné chvíle, ale mateřství půvabné blondýnce nebrání v tom, aby si vyrazila do společnosti.

Na červeném koberci při filmové premiéře ukázala štíhlé křivky v krátkých černých šatech a moc jí to slušelo. Její účes zhodnotil zkušený kadeřník, který se stará o vlasy například modelce a moderátorce Ivetě Vítové (38), herečce Tereze Bebarové (46) nebo herečce a dabérce Marice Šoposké (31), provdané Čechákové, alias doktorce Bibi z oblíbeného seriálu.

"V posledních letech Patricie opravdu září a každým rokem se z ní stává krásnější žena. Vím, že nemá úplně tu nejlepší kvalitu vlasů, protože jsem ji několikrát česal, ale nyní předvádí opravdu skvělé vlasové kreace - co se účesů týče. Nicméně pokud se zaměříme na samotnou barvu, tak je stále co zdokonalovat. Patricii sluší teplé odstíny, které si může dovolit málokterá žena. Konkrétně jde o heřmánkovou blond a teplou pískovou blond. Musím ale kadeřníkovi vytknout, že si zde nehraje s odstíny mezi sebou, proto působí barva jednolitě a při odrůstání je okamžitě viditelný odrost," řekl Jan Jirka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jde hustotu vlasů navíc alespoň trochu podpořit stínováním.

"To se vytvoří kombinací lehce světlejšího a tmavšího odstínu - zpravidla se dávají lehce tmavší odstíny k hlavě, jsou to ale nepatrné nuance, světlejší pramínky pak kolem obličeje. Patricii to sluší, ale k dokonalosti tomu ještě něco chybí. Odstíny, které by jí více lichotily, lze najít například u zpěvačky Taylor Swiftové, která má skvěle udělanou barvu, jež je výborně stínovaná a má přirozené přechody," dodal kadeřník hvězd pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.