Jako mládě v Marmeládě: Lucie Vondráčková je v tmavších vlasech k nepoznání, fanoušci šílí

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2024

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková láká fanoušky na svůj koncert v příštím roce, kterým chce oslavit 35 let na hudební scéně. Umělkyně, jež si za poslední dobu kvůli záporné roli v nekonečném seriálu »vytvořila« hodně antifanoušků, má i tak spoustu dlouholetých příznivců. Ti si u selfíčka, které zpěvačka sdílela na sociální síti, všimli, že dvojnásobná maminka, která si vlasy obvykle spíše zesvětluje, vypadá v tmavším odstínu skvěle. Vlasovou vizáž Lucie Vondráčkové zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Osminásobná stříbrná slavice Lucie Vondráčková chystá na duben příštího roku výjimečný koncert. Na hudební a herecké scéně se umělkyně objevuje již 35 let, což chce se svými fanoušky náležitě oslavit. Maminka dvou synů se i rok před pětačtyřicátými narozeninami chlubí mladistvým vzhledem.

I když v posledních měsících schytává od některých diváků nekonečného seriálu Ulice tvrdou kritiku, s jejími uměleckými schopnostmi nemají »hejty« nic společného. O drsných nadávkách daleko za hranicemi morálky redakce ŽivotvČesku.cz psala v některých z předchozích článků.

Lucie má kromě »haterů« ale i slušnou fanouškovskou základnu, přičemž někteří na její hudbě vyrostli a přízeň jí projevují i v dospělosti. Příspěvek na sociální síti Facebook, ve kterém Lucka láká své fanoušky na koncert, zaujal i fotografií, na které zpěvačka vypadá neuvěřitelně mladě. I když se najdou v diskuzi pod snímkem názory, že je fotka upravená, většina komentujících je z mladě vypadající umělkyně doslova paf.

"Pořád stejná kočka. Jako mládě v Marmeládě," napsala jedna z fanynek pod snímek, kde má seriálová Soňa výrazně tmavší odstín vlasů. "Já jsem až překvapený, jak jste pořád krásnější," poznamenal další z jejích příznivců. Vlasovou proměnu oblíbené zpěvačky okomentoval pro ŽivotvČesku.cz zkušený módní guru Kája Pavlíček.

"Rozhodně Lucka vypadá jinak. Odstín vlasů je pěkný, ale jsme u ní zvyklí na blond vlasy. Tady se taky sem tam objevují blond pramínky. Díky této barvě a brýlím působí výraznějším dojmem, ale rozhodně jí sluší," zhodnotil zpěvaččinu změnu odstínu vlasů odborník na styl a módu pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.