Jako sympatická žena z lidu. Eva Pavlová navštívila festival v nenápadném oblečení. Na její outfit si posvítila módní policie

Petr Pavel s manželkou Evou
Petr Pavel s manželkou Evou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2024

První dáma České republiky Eva Pavlová doprovodila svého manžela Petra Pavla na Festival minipivovarů na Pražském hradě. Sympatická manželka hlavy státu se oblékla zcela nenápadně a díky tomu, že nebyla ani nalíčená, splynula v hloučku s dalšími návštěvníky akce. Jak již několikrát zmínila, nemá ráda, když je v pozici ostře sledované osoby a její outfity se rozebírají dopodrobna. Ve volné košili a sportovních tříčtvrtečních kalhotách se musela na Pražském hradě podplukovnice v záloze cítit velice komfortně. Outfit Evy Pavlové zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček.

Manželka českého prezidenta Eva Pavlová platí za stylovou dámu s dobrým vkusem. Jakmile se někde objeví, začne se vždy řešit její outfit, který je povětšinou výrazných barev. Šaty, kabáty, kostýmky - oblečení, ve kterém sympatická první dáma vystupuje na veřejnosti, je vždy do detailu vyladěné a promyšlené.

Na akci nestátního významu, jakou byl páteční Festival minipivovarů na Pražském hradě, se prezidentova manželka objevila ve volnočasovém outfitu, díky kterému nijak nevyčnívala. I to je důvod, proč byla Eva Pavlová v uvolněné náladě. Místo make-upu ji pak zdobil její sympatický úsměv.

Ležérní outfit první dámy zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz odborník na styl a módu Kája Pavlíček. "Z fotografií je vidět, že šlo o neoficiální akci, na kterou nebylo potřeba formální oblečení. Jak prezident, tak jeho žena zvolili outfit, který jim byl především pohodlný. Paní Eva zvolila navíc tmavší tlumené barvy, takže skutečně nevyčnívala. Líbí se mi její kabelka, která ležérní outfit trochu rozzářila," uvedl módní guru pro ŽivotvČesku.cz.

Pavel se se svou ženou poznal před lety na vojenské ubytovně v Prostějově. Dle slov prezidentova poradce Petra Koláře je choť hlavy státu nejen reprezentativní, ale i velmi pracovitá.

"S klidným svědomím mohu říct, že je úžasná. Je to člověk s přirozeným citem pro situaci, nikam se necpe, a když uchopí svou roli a povinnost, tak ji dokáže plnit stoprocentně. Je zvyklá být svému muži oporou nejen v soukromém životě, ale i v práci," uvedl již před časem pro ŽivotvČesku.cz takzvaný prezidentův přítel po boku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.