Reklama:

Jako vejce vejci. Dana Batulková promluvila o podobě s krásnou dcerou Marianou. Přiznala nečekanou vlastnost

Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou
Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2021

Na obnovené premiéře muzikálu Fantom opery v pražské GoJa Music Hall se ukázala řada známých osobností. Mezi nimi byla také herečka Dana Batulková (63), kterou doprovodila sedmadvacetiletá dcera Mariana Prachařová. Na první pohled jsou si obě dámy velice podobné, a tak jistě nejednoho fanouška napadne, co dalšího mají společného. "Myslím, že má po mně herecký talent," připustila pro ŽivotvČesku.cz představitelka rázné Lídy z divácky oblíbeného seriálu z farmářského prostředí.

Reklama:

Mít slavné rodiče není vždycky med. Herecké ikony Dana Batulková David Prachař (62) mají půvabnou dceru Marianu, kterou diváci mohli vidět na televizní obrazovce úplně poprvé v pohádce Poklad na Sovím hrádku, v němž si jako desetiletá zahrála po boku svého bratra Jakuba Prachaře (38). Kromě toho, že se pravidelně objevuje například jako kadeřnice v seriálu Ulice, patří mezi populární influencery a na sociálních sítích ji sleduje přes 100 tisíc fanoušků.

Reklama:

Na premiéře muzikálu Fantom opery v pražské GoJa Music Hall, která se konala v pátek 26. listopadu, se Mariana objevila společně s maminkou. Oběma to velmi slušelo a jejich nepřehlédnutelná podoba upoutala na první pohled. Na otázku, co všechno mají společného, odpověděla pro redakci ŽivotvČesku.cz Dana Batulková bez přílišného váhání. "No asi polovinu genofondu," nemohla se ubránit úsměvu. Hned nato však připustila jisté charakterové rysy. "Povahově jsme si podobné docela dost, řekla bych, že je tichá po mně."

V jejich případě nepadlo jablko daleko od stromu, protože si dcera po vzoru slavné maminky vybrala stejnou profesi. "Herecký talent má určitě po mně, ale teď už musím letět, hlídám totiž děti," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím že rodina je pro ni velmi důležitá a dělá jí den co den nesmírnou radost.

Kromě uměleckému umu, kterým dcera sympatické herečky oplývá, může být na Marianu Prachařovou pyšná ještě z dalšího důvodu. Před časem totiž přiznala, že se potýkala s poruchou příjmu potravy (zkráceně PPP) a příliš času věnovala zabýváním se jídelníčku a nebezpečným počítáním kalorií, které se mnohdy vymkne kontrole. Naštěstí si včas nechala od rodiny poradit a udělala ve svém životě potřebné změny k tomu, aby se její přístup k jídlu a cvičení vrátil zpět do zdravých kolejí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: