Jako vejce vejci. Miss roku 2007 Lucie Hadašová ukázala krásné dcery

Lucie Hadašová Benešová
Lucie Hadašová Benešová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2023

Dvojnásobná maminka Lucie Hadašová (36) se v roce 2007 stala vítězkou soutěže Miss ČR. Modelingu se dnes již nevěnuje, přestože stále vypadá tak skvěle, že by se na mola mohla ihned vrátit. Do společnosti vyráží jen zřídka, ale kdykoli se to stane, spolehlivě všechny oslní. Tentokrát na premiéru nové pohádky vyvedla své dvě dcery, které jako by jí z oka vypadly. V jejích stopách však nejspíš nepůjdou. "Obě jsou zaměřené spíše na sport," uvedla pro ŽivotvČesku.cz půvabná blondýnka.

Krásná plavovláska ve středu vyrazila s dcerami Denisou (11) a Vanessou (7) na premiéru nové animované pohádky Zoubková víla, která se konala v pražském Slovanském domě. Obě dívky jako by své slavné mamince z oka vypadly a již nyní je zřejmé, že po ní její krásu rozhodně podědily.

Všechny tři světlovlásky si oblékly ladící outfity, kterým vévodila především černá barva. Děvčata sice mají dlouhé nohy po mamince, ta ale pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se obě její dcery našly ve zcela jiném odvětví, než je svět módy a světel reflektorů.

"Ony jsou obě spíše zaměřené na sport, ve kterém je podporujeme, a nepřijde miže by některá z nich jevila zájem o modeling. Obě jsou v taneční skupině, chodí na tenis, koně a podobně," popsala pro ŽivotvČesku.cz koníčky svých dcer, které má s manželem, hokejistou Jaroslavem Bednářem (46).

Jí samotné se prý po světě modelingu nijak nestýská. "Užila jsem si to, ale nakonec jsem ráda, že jsem se vydala jinou cestou. Vítám ten klid, život není tolik hektický," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která i po letech od svého vítězství vypadá natolik dobře, že by mnohým současným modelkám mohla hravě konkurovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.