Jakub Prachař dováděl s dcerou Miou. Věnuje se jí více, než když jsme byli spolu, říká Agáta

Jakub si užíval přítomnosti dcery
Jakub si užíval přítomnosti dcery
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2020

Jakub Prachař (37) je už jen formálně ženaty s Agátou Prachařovou (35) a už tento měsíc by mělo dojít k rozvodu. O dceru Miu se ale oba rodiče vzorně starají. Jakub ji vzal na zlínský festival, kde spolu pořádně dováděli.

Agáta má s Jakubem dohodu a dceru mu dává prakticky kdykoliv, když jí tatínek chce vidět. Aktuálně se bývalá modelka vrátila zpět do Česka z dovolené na Mallorce, na kterou si vyrazila s novým partnerem Tomášem.

Ve slunném letovisku si kráska našla čas na rozjímání nad svým životem i současnou rodinnou situací. Ale mezitím, co si užívala sluníčka a mořských vln, Jakub Prachař vzal dceru na zlínský filmový festival, kde ukázal, jak dokáže být skvělým tatínkem. Na trávníku si zahrál s rozkošnou Miou fotbal, stavili se i v lanovém parku a samozřejmě i v cukrárně.

"Jakub může mít dceru kdy chce. Je to dobrý táta. Co je na tom všem pozitivní, tak tráví s Miou více času, než když jsme byli spolu," řekla pro ŽivotvČesku.cz Agáta.

I když malá Mia si s oběma rodiči užívá hodně času, jediné co ji zřejmě mrzí, že rodiče nejsou spolu. Ale kdo ví, třeba v budoucnu se nemožné stane možným. I návraty po letech nejsou totiž u některých lidí výjimkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.