Jakub Prachař se pochlubil, jak mu kvete láska s krásnou Sarou Sandevou. Užívají si exotiky. O jeho laskavosti promluvila maminka Dana Batulková

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 2. 2022

Herec Jakub Prachař (38) nepatří k těm, kdo by rádi sdíleli každý okamžik svého života s veřejností. Čas od času však udělá výjimku, a tak se nyní pochlubil zamilovaným snímkem z dovolené s krásnou partnerkou Sarou Sandevou (24). Místo komentáře svůj příspěvek na Instagramu doplnil dvěma ikonkami labutí. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila hercovu maminku, fenomenální herečku Danu Batulkovou (63), s dotazem, co po ní její syn podědil.

Před několika dny se herečka makedonského původu Sara Sandeva na Instagramu pochlubila fotografiemi z dovolené na písečné pláži daleko od každodenního shonu. Nejprve se zdálo, že společnost jí dělá pouze rodina, protože jejího přítele Jakuba Prachaře nebylo nikde vidět. V médiích se proto objevily spekulace, že jej nechala doma a vyrazila si užívat tepla s rodiči.

Jakub Prachař však těmto domněnkám učinil přítrž, když zveřejnil fotografii, na které s krásnou Sarou leží v těsné blízkosti na pláži. Na odiv dal nejen přirozený půvab své přítelkyně, ale také barevné tetování, které mu zdobí celou paži. Snímek navíc nepotřeboval slov. Dvě ikonky labutí - ptáků proslulých tím, že celý život tráví v páru, jsou zcela výmluvné.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila hercovu maminku s dotazem, co po ní nadaný syn podědil. Zprvu se šarmantní Dana Batulková usmála a pak odpověděla s grácií, jak je u ní zvykem. "Doufám, že zdědil laskavé srdce, to je tak jediné, co bych k tomu řekla," uvedla.

Pozornost fanoušků navíc upoutal prstýnek zdobící Sařinu ruku. Dotazy, zda se dvojice zasnoubila, na sebe proto nenechaly dlouho čekat. Jak je však zvykem oblíbeného herce, zůstaly zatím ponechány bez odpovědi. Velmi pravděpodobně se však jedná pouze o zbožné přání příznivců hvězdného páru, protože šperk se objevil již na starších fotografiích herečky.

Dvojici, která se sblížila při natáčení krimi seriálu »Dvojka na zabití«, to spolu velice sluší. Podle dostupných informací už se stačili vzájemně představit svým rodinám, a proto není nic zvláštního na tom, že se Jakub pravděpodobně objevil právě na rodinné dovolené své milé.

Herec byl mezi lety 20132020 ženatý s modelkou Agátou Hanychovou (36), jejich vztah však po delší krizi ztroskotal. Sara Sandeva v minulosti randila s fotbalistou Václavem Černým (24), v létě minulého roku však přiznala, že neustáli vztah na dálku, mladý fotbalista totiž většinu času kvůli svému angažmá trávil v Holandsku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.