Jakub Štáfek promluvil o tom, jak se těší na roli otce. Princeznička bude super, říká

Herec Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Herec Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2021

První dítě je jedním z významných milníků v životě. Na nové pocity z otcovství se těší herec a zápasník MMA Jakub Štáfek (30), jehož snoubenka a vizážistka Dominika Doležalová (28) je v pokročilém stádiu těhotenství. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," popsal svoji milovanou druhou polovičku pro ŽivotvČesku.cz.

Jakub Štáfek je muž mnoha talentů a kromě herectví, kdy ho televizní diváci mohou sledovat mimo jiné v roli kapitána Lukáše Panenky v kriminálním seriálu, se věnuje také smíšeným bojovým uměním. V listopadu 2019 proběhl v rámci Oktagonu jeho debutový MMA zápas se zkušeným protivníkem Peterem Benkem, kterého však po více jak minutě porazil.

Na jaře ho čeká nová role, nikoli filmová, ale životní. Hercova krásná snoubenka Dominika je totiž v požehnaném stavu a oba partneři se nesmírně těší na svého prvního potomka. I pro muže je to z pohledu otcovství velmi emotivní a výjimečný pocit. Pár spolu konec loňského roku strávil na exotické dovolené v Tanzánii, kde proběhla právě také žádost o ruku. Po tříletém vztahu řekla Jakubova přítelkyně »ano«. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," řekl Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz.

Šťastní budoucí rodiče znají pohlaví miminka, se kterým se netají. V dubnu by měla přijít na svět holčička a otázkou zůstává, jaké jméno jejich dcera dostane. "Princeznička bude super. Holky si tatínky umí dobře omotat kolem prstu," cituje sympatického herce server idnes.cz. Hlavní však je, aby vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Ale jedno je jisté - pohledný pár bude tvořit krásnou rodinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.