Jakub Štáfek promluvil o tom, jak si užívá roli tatínka. Že je pro něj rodina vším, dokazuje i svými plány na léto

Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Jakubovi Štáfkovi (32), představiteli fotbalisty Julia »Laviho« Lavického ze seriálu Vyšehrad, se před více než rokem obrátil život naruby. Jeho krásná partnerka, vizážistka Dominika Doležalová, totiž přivedla na svět dceru Olívii. I když si herec své soukromí pečlivě střeží, pro ŽivotvČesku.cz udělal výjimku a prozradil, jak si rodičovství užívá i co ho čeká v létě.

S příchodem potomka se v životě člověka spousta věcí změní a nejinak tomu bylo i u oblíbeného herce. "Co vám mám říkat. Samozřejmě si to užívám, je to paráda," popsal pro ŽivotvČesku.cz soužití s malou dcerou tvůrce seriálu Vyšehrad.

I když je zavalený prací, prázdniny se chystá strávit právě se svými nejbližšími. "Budu mít v létě relativně volno, takže se chci věnovat hlavně rodině," prozradil pro ŽivotvČesku.cz nadšený bojovník MMA, který se před pár dny vrátil z Paříže.

V létě by ale mohlo dojít i k velké osobní události. Loni totiž v pořadu 7 pádů Honzy Dědka naznačil, že by se letos rád s matkou svého dítěte oženil. "Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo," svěřil se Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz.

Co se pracovních plánů týče, umělec momentálně natáčí se slovenskou produkcí. "Půjde o dobrodružně-romantický film. Název ale nevím, ještě není definitivně vybrán," popsal pro ŽivotvČesku.cz své závazky herec, který na sebe poprvé výrazněji upozornil jako Matěj Jordán v nekonečném seriálu Ulice. Pravá popularita ale přišla až s dalšími projekty a do povědomí diváků se Jakub Štáfek zapsal především díky roli Laviho v seriálu Vyšehrad, na kterém se podílel také jako scenárista a režisér.

Na jaře pak do kin vstoupil i »Vyšehrad: Fylm«, který je zatím nejnavštěvovanějším snímkem letošního roku. Kromě výše uvedeného se herec věnuje i soubojům v kleci v rámci MMA. S přítelkyní Dominikou Doležalovou má zmíněnou dceru Olívii (1).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.