Jakub Štáfek s těhotnou snoubenkou prožívají nejšťastnější chvíle. Promluvil o zdraví a lásce

Jakub Štáfek by se měl v dubnu stát otcem
Jakub Štáfek by se měl v dubnu stát otcem
Foto: nextfoto.cz

Rodičovství je velká věc. Na jednu stranu vzbuzuje radost a zvědavost, na druhou je to velká zodpovědnost – i když v tom hezkém slova smyslu. Na prvního potomka se těší herec Jakub Štáfek (30), známý mimo jiné jako kapitán Lukáš Panenka z kriminálního seriálu, s krásnou snoubenkou a vizážistkou Dominikou Doležalovou (28). "Jsme zdraví a máme se rádi," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Jakub Štáfek je oblíbený herec, ale věnuje se také MMA. Jako zápasník smíšených bojových umění nastoupil v roce 2019 ve svém debutovém profesionálním zápase na Oktagonu a po necelých 70 vteřinách porazil soupeře a zvítězil. Představitel Matěje Jordána z nekonečného televizního seriálu Ulice je sympaťák, který měl to štěstí a potkal osudovou ženu. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," přiznal Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz to, čím na něj zapůsobila krásná Dominika.

Na konci loňského roku s ní strávil exotickou dovolenou v Tanzanii, kde došlo i na žádost o ruku a dvojice se zasnoubila. Pár je v očekávání prvního potomka a holčička by měla přijít na svět v dubnu. Oba se na budoucí role rodičů moc těší. "Jsme zdraví a máme se rádi," uvedl herec, kterého čekají brzy otcovské povinnosti pro ŽivotvČesku.cz s tím, že své soukromí ohledně požehnaného stavu si nadále chtějí chránit.

Narození dítěte je významným životním milníkem, který je pokaždé neopakovatelným zážitkem. Během epidemické situace v Česku už došlo k tomu, že tatínkové nemohli být u porodu z bezpečnostních důvodů. A tak se snad současný stav v zemi bude jen zlepšovat, aby vše proběhlo, jak by si známý pár přeje.

Zpěvačka Emma Smetana (33) a její partner se stali podruhé rodiči. Jordan Haj, který je mu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.