Jakub Štáfek se vrací do ringu. Utká se se slovenskou mlátičkou Borárosem. Půjdu tam vyhrát, vzkázal herec

Jakub Štáfek a Gábor Boráros
Jakub Štáfek a Gábor Boráros
Foto: Se svolením organizace Oktagon
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2021

Na 13. listopad byl původně oznámený turnaj Underground v největší pražské aréně v čele se zápasem Karlose Vémoly (36) a rappera Marpa (36). Pro Karlosovo aktuální zranění se ale tento zápas musí odložit, konkrétní termín zatím promotéři neodhalili. A právě na tomto turnaji se měl ukázat i talentovaný Jakub Štáfek (31), jehož soupeřem bude slovenský MMA bijec Gábor Boráros. Zápas je vypsán na 6x3 minuty. "Před 14 dny mi začala příprava, protože jsme mysleli, že to bude v listopadu, teď se to ale posouvá," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec.

Promotéři kvůli zranění a plánovaným několika operacím Karlose Vémoly se rozhodli pro to, že turnaj, na kterém se ve svém druhém boxerském zápase měl představit i Jakub Štáfek, odloží. Zatím nestanovili nový termín.

"Těším se na zápas moc. Před 14 dny mi začala příprava, protože jsme mysleli, že to bude v listopadu. Teď se to ale posouvá, takže to budu řešit, kdy a co. Jdu tam s tím, že tam jdu vyhrát. Otázka ale bude, kdy se turnaj uskuteční," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jakub Štáfek s tím, že se snad termín oznámí co nejdříve. Je při chuti a rozhodně slovenskému MMA zápasníkovi, se kterým se utká v boxu, nedá nic zadarmo.

"On nic nepodcení. Oni budou sázet na to, že mám dlouhé ruce, že si ho budu držet na distanc a bude se snažit zkracovat vzdálenost. Myslím, že mě bude chtít ukončit nějakým zadním capákem. Je obklopen skvělými trenéry, kteří nebudou chtít nic podcenit," upřesnil Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz, jaká bude soupeřova taktika.

"Jestli to skončí předčasně či na body, to nebudu říkat," dodal oblíbený herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.