Jan Bendig vyrazí na exotickou dovolenou s přítelem. Zasloužíme si to, říká. Prozradil recept na šťastný vztah

Jan Bendig
Jan Bendig
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Za odpočinkem a šancí prodloužit si ještě o něco léto vyrazí už za pár dnů zpěvák Jan Bendig (27) společně se svým životním partnerem a manažerem Lukášem Rejmonem (36). O destinaci ještě nemají úplně jasno. "Zatím to není rozhodnuté. Bude to ale exotika. Přemýšlíme nad Mexikem a Dominikánskou republikou, tenhle týden to ale už snad dořešíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz a prozradil, co na volné dny u moře plánují.

Po náročné koncertní sezóně během letních prázdnin, kdy byl Jan Bendig v jednom kole, se už těší na to, že si konečně pořádně odpočine na prosluněných plážích a u moře. "Kam pojedeme, ještě není úplně rozhodnuto, ale bude to exotika. Přemýšlíme nad Mexikem a Dominikánskou republikou, tenhle týden to už snad dořešíme. Těším se na to, že nebudeme deset dnů nic dělat a jen si užívat a odpočívat. Ale přiznávám, že to bude i trošku pracovní. Přiletí tam za námi můj kameraman a natočíme rovnou i nový videoklip. Opravdu se na ten klid a pohodu moc těším. Myslím si, že si to s Lukášem zasloužíme,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig, který se během letních koncertů podíval opět i do milované Anglie, kde už v minulosti několikrát vystupoval.

"Tentokrát šlo o tři vystoupení, ale koncertuji tam celkem pravidelně, většinou každý měsíc. Bylo hrozně fajn, že jsem tam byl po covidovém období zpátky. Mohl jsem se svobodně nadechnout a pořádně si to užít se všemi lidmi," přiznal oblíbený zpěvák pro ŽivotvČesku.cz. 

Jeho kariéru odstartovala účast v první řadě Česko Slovenské Superstar v roce 2009, kde se probojoval až do finálových kol a skončil na čtvrtém místě. Od té doby se věnuje sólové dráze a daří se mu skvěle. Nové díly pěvecké soutěže, které se objevují na televizní obrazovce, si nenechá ujít. "Já se dívám na SuperStar pořád, jsem velký fanoušek. Baví mě to sledovat nejen kvůli samotným soutěžícím, ale protože tam usedla v porotě i moje kamarádka Monča Bagárová. Když máme čas, tak se společně na některé díly díváme. Pokaždé, když to vidím, vzpomenu si na svoje pocity z dob, kdy jsem tam byl já. Je to nostalgie, a vím přesně, jak se soutěžící cítí. Na to se prostě nedá zapomenout," prozradil Jan Bendig pro ŽivotvČesku.cz.

Nadaný zpěvák tvoří společně se svým partnerem Lukášem Rejmonem jeden z nejstabilnějších párů - jsou spolu už osm let a to 24 hodin denně skoro každý den. Spojuje je také společná práce, ale ponorku z neustálého kontaktu zatím neřeší. "Myslím, že je to hodně o tom, že umíme oddělit práci a náš vztah, což je nesmírně důležité. Když chce být jeden z nás sám, tak si ten prostor pro sebe v klidu dopřejeme a nikdo se na nic neptá. My se vlastně ani vůbec nehádáme. Prostě je nám spolu moc dobře," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.