Jan Čenský hodlá léto trávit především pracovně. Na moře to nevypadá, možná tak na rybník, směje se

Oblíbený herec Jan Čenský
Oblíbený herec Jan Čenský
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2021

Charismatický Jan Čenský (60), který aktuálně působí ve známém seriálu z lékařského prostředí, si na léto neplánuje žádné dlouhé volno a odjezd do zahraničí. Televizní seriál navzdory dřívějším informacím pokračuje, herec proto bude ve své roli pokračovat a navíc se po dlouhém lockdownu konečně dostává k vystoupením před živým publikem. "Zatím je mé léto polopracovní, ale vypadá to, že celý srpen bude hodně pracovní. Na moře to nevypadá skoro určitě, možná tak na rybník," řekl Jan Čenský pro ŽivotvČesku.cz a popsal, co dělá ve volném čase.

Stejně jako si lidé dříve zamilovávali Jana Čenského v rolích princů, dnes ho mají rádi jako seriálového lékaře. Proto se mnohým ulevilo, že jejich oblíbený televizní hit nakonec po letech nekončí. Radost má i Jan Čenský, který se díky uvolnění opatření po dlouhých měsících dostal konečně i k publiku. Proto si na léto neplánuje žádné velké dovolené, ale naopak ho bude trávit prací. Plány na volné dny ale má.

"Zatím je mé léto polopracovní, ale vypadá to, že celý srpen bude hodně pracovní. Pokud je to možné, tak mizím z rozpálené Prahy a jsem někde na kopci. Jezdím na kole, minulý rok jsem se rozbil a už to zase pokouším. Zahraničí pro mě zatím nehrozí," řekl Jan Čenský pro ŽivotvČesku.cz.

Pro oblíbeného herce se léto ponese ve znamení aktivit v tuzemsku, do zahraničí se nejspíš nepodívá. Větší radost než z volného času má z toho, že se po dlouhé době postaví nejen před kameru, ale i před diváky při představeních.

"Na moře to nevypadá skoro určitě, možná tak na rybník. Chtěl bych oprášit surfové prkno. V srpnu bychom, zaplať pánbůh, měli hrát s divadélkem. Byli jsme dokonce už i před živým publikem. Samozřejmě bychom měli také začít »operovat«, takže se to pomalu rozjíždí. Zážitek pro mě nejsou jen prázdniny, ale hlavně živé publikum," dodal charismatický Jan Čenský pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.