Jan Hamáček vstoupí do manželství s blonďatou Gabrielou. Takhle bydlí jeho exmanželka

Jan Hamáček se bude ženit.
Jan Hamáček se bude ženit.
Foto: Archiv JH / Praha / Život v Česku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2020

Ministr Jan Hamáček se nedávno rozvedl dnes už s bývalou manželkou Kamilou. Tento týden má ale v plánu vstoupit znovu do stavu manželského. Jeho ženou se se stane někdejší pražská politička Gabriela Kloudová.

Jeho manželkou se stane bývalá politička ODS a vlivná úřednice Gabriela Kloudová. „Ano, informaci mohu potvrdit,“ řekl Hamáček Seznam Zprávám.

S první manželkou má Hamáček dvě děti. O vztahu místopředsedy vlády s Kloudovou se v politických kuloárech mluvilo delší dobu.

O Kloudové se poprvé začalo mluvil jako klíčové spolupracovnici Mirka Topolánka, následně v letech 2010 až 2014 působila v zastupitelstvu hlavního města.

Z ODS však odešla a ve sněmovních volbách v roce 2013 kandidovala za blok Hlavu vzhůru blízký exprezidentu Václavu Klausovi. V roce 2014 nastoupila do úřadu místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL). Po volbách v roce 2017 se začalo mluvit o tom, že je konzultantkou právě u ministra vnitra Jana Hamáčka.

Na veřejnosti se v minulých letech objevila také po boku vlivného sociálního demokrata Karla Březiny (ČSSD), byla manželkou někdejšího náměstka pražského primátora Jiřího Vávry (tehdy za TOP 09).

Hamáček se rozvedl teprve nedávno. Podle jeho vyjádření se na všem s dnes už bývalou manželkou Kamilou dohodli.

Redakce Život v Česku.cz se podívala do Mladé Boleslavi, kde bydlel Hamáček se svou exmanželkou. A podle našich informací ji byt v hodnotě několika milionů nechal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.