Reklama:

Jana Adamcová se po exotické dovolené vrátila do práce. Manžel Jiří čekal doma a pak byl velmi tajemný

Režisér Jiří Adamec a jeho manželka Jana Adamcová
Režisér Jiří Adamec a jeho manželka Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2021

Výsledky voleb rázně vstoupily do života také Janě Adamcové (49), která v Babišově kabinetu působí jako mluvčí vlády. Volební drama, které ji může připravit o práci, ale pohledná manželka slavného režiséra prožívala na druhém konci světa, udělala si výlet do Kolumbie. "Vím, proč tam jela, ale zeptejte se na to mojí ženy," řekl Jiří Adamec (73) pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na dovolenou může jet i bez něj. Atraktivní bruneta v minulosti uvedla, že s manželem se rozešla, on to opakovaně popřel.

Reklama:

Bývá zvykem, že nový premiér částečně či úplně mění v úřadu vlády některé zaměstnance, což se týká i lidí z odboru komunikace. Je tedy otázkou, jak dlouho Jana Adamcová zůstane v roli mluvčí, kam si ji na jaře 2019 přivedl Andrej Babiš (67). Podle některých politiků i komentátorů politického dění by Česko novou vládu mohlo mít na Vánoce.

Reklama:

Jana Adamcová před volební horečkou z Česka zmizela a odjela na dva týdny do Kolumbie, která v ní zanechala obrovský dojem.

"Nevěděla jsem, do čeho jdu, i když jsem věděla, proč. Ale netušila jsem, co to se mnou udělá, a jak moc mě bude bolet loučení a odjezd. Naštěstí se mám na co těšit, na ty dvě nejvzácnější bytosti na světě, kterým je 15 a 12 let. Ale nechávám tady velký kus sebe a hodně si s sebou odvážím," přiznala bývalá moderátorka pořadu Sama doma na svém facebookovém profilu, když se s jihoamerickou zemí loučila.

Její manžel Jiří Adamec pro ŽivotvČesku.cz znovu popřel, že by se s manželkou rozváděl, ale k její cestě sdílný nebyl. "Vím, proč tam jela, ale zeptejte se na to mojí ženy," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který režíroval například seriály Sanitka (1984) či Cesty domů (2010).

"Já teď nemohu, něco tu dělám, vydržte chvilku," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jana Adamcová, kterou redakce zastihla v době, kdy organizovala jednu z tiskovek vlády. Po krátké odmlce zavěsila telefon. Již dříve uvedla, že s manželem téměř dva roky nežije a vztah je v troskách. Jiří Adamec to opakovaně odmítl s tím, že jsou pořád spolu, jen vztah není tolik intenzivní, jako býval.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: