Jana Maláčová schytala kritiku za své obočí. Módní policie má ale jiný názor

Jana Maláčová
Jana Maláčová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 4. 2024

Bývalá politička Jana Maláčová se veřejně pochlubila, že zdolala více jak stokilometrovou poutní cestu, a své fanoušky pozdravila z cílového místa v Santiagu de Compostela. Na sociální síti X, kde sdílela snímek ze španělského města, se kromě obdivu dočkala i negativních komentářů na svůj vzhled. Přitom bývalá ministryně od doby, co opustila vysokou politiku, výrazně »prokoukla« a o svůj vzhled se stará více než před lety. Nejvíce kritických komentářů směřuje k jejímu obočí. Redakce ŽivotvČesku.cz se proto dotázala stylisty Káji Pavlíčka, který v roli módní policie zhodnotil vzhled Jany Maláčové, aby se zaměřil na kritizované obočí. "Takovéhle obočí je aktuálně trendy," zněl verdikt odborníka.

Bývala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová se po odchodu z politiky soustředí více na svůj osobní život. Kromě toho, že shodila přebytečné kilogramy, se zaměřila i na svůj vzhled. Pohledná brunetka se o sebe zkrátka stará a rozhodně vypadá lépe než před lety.

Po rozvodu s manželem, který oznámila začátkem loňského roku, se maminka syna Gustava vrhla i na cestování. Velikonoční svátky využila ke Svatojakubské cestě, která čítá přibližně 120 kilometrů. Jana Maláčová se ušlou poutní cestou pochlubila na sociálních sítích a opožděně popřála fanouškům hezké Velikonoce.

"Jsem na sebe moc pyšná, protože jsem putovala sama a v tom nepřetržitém lijáku to byla fakt zkouška. Tak opožděně přeji krásné Velikonoce a Buen Camino!" napsala bývalá politička pod snímek, kde jí vlasy čechrá vítr. Na sociální síti X se ale dočkala nepříliš hezkých komentářů. "To obočí vám proboha udělal kdo?" napsal uživatel Matěj, který je pravděpodobně odborníkem na permanentní make-up.

"Jani, super. Jen škoda, ze s vámi někdo nešel. Asi to má nějaký důvod, (možná smrad, možná debilní názory), ale hokejky nad očima jste si dělala sama? Pač by si asi od vás mohli silničáři vzít návod, jak dělat rychle široký dálnice," napsal další odborník na ženskou krásu Jiří. "To je fakt Maláčka? Nezhubla tak 100 kg? Vždyť má jinej obličej," napsal svůj postřeh další z uživatelů sociální sítě.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila odborníka na styl a módu Káju Pavlíčka, aby zhodnotil nejen obočí bývalé ministryně. "Jde o snímek, který je z nějakého volného dne –⁠⁠⁠⁠⁠ dovolené, to znamená, že nejde o oficiální akci. Je tak logické a zřejmé, že se na make-up nesoustředí. Řekl bych, že je v takovém odpočinkovém módu, pokud jde o make-up. Pokud jde však o obočí, tak teď se nosí plnější a výraznější než obvykle, takže proti tomu nic nemám. Je pravděpodobné, že pokud paní Maláčovou uvidíme na společenské akci a v make-upu v plné parádě, předpokládejme, že to bude vypadat zcela jinak. Takže za mě je to takto v pořádku," řekl pro ŽivotvČesku.cz věhlasný módní expert v roli módní policie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.