Janu z Výměny manželek, které Roman mačkal hada, čeká stěhování. Promluvila o nové práci

Jana a Roman ve Výměně manželek
Jana a Roman ve Výměně manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2022

V polovině roku 2017 se Výměny manželek zúčastnila dnes už čtyřicetiletá Jana, která na sebe výrazně upozornila tím, že si nedělala starosti se svým vyjadřováním. Pro ostřejší slůvko zkrátka nešla daleko. Svého někdejšího partnera Romana dokonce bez pardonu vulgárnějším způsobem požádala, aby jí nemačkal hada, kterého během natáčení nosila na krku. Redakce ŽivotvČesku.cz účastnici kontroverzního dílu oslovila a Jana dnes žije zcela jiný život, dokonce ji a její dvě dcery čeká stěhování. "Za dva měsíce se stěhujeme z města na venkov," uvedla s tím, že stále žije v sousedním Německu.

»Divočina« před kamerou, kterou Jana předvedla v kontroverzním díle reality show Výměna manželek, už je dávná minulost. Dnes je účastnice divácky oblíbeného pořadu vzornou matkou svých dvou dcer. Změnila vizáž a stala se z ní sympatická dáma, se kterou si člověk nemá obavy popovídat. Pravdou je, že láska ke zvířatům jí zůstala.

"Máme se s dcerami celkem fajn. A ano, stále žijeme v Německu. Výměna je už minulost. Za dva měsíce se stěhujeme z města na venkov. Pak bych si chtěla udělat kurz na permanentní make-up a začít trochu tetovat," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Jana novinky ze svého života.

Na dotaz redakce, jestli je v kontaktu s někdejším partnerem Romanem, s nímž se zúčastnila nezapomenutelného dílu Výměny manželek, odpověděla záporně. "Vůbec nevím, kde mu je konec," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Jana, která na díl, v němž ukázala svůj temperament, dnes už vzpomíná v dobrém, ale jde zkrátka o minulost.

Show Výměna manželek nahlíží do českých domácností už od roku 2005 a za tu dobu si udržela významnou sledovanost. Důkazem toho je, že v letošním únoru, kdy bylo odvysíláno pět premiérových dílů, byl průměrný podíl na sledovanosti 28,38 procenta v cílové skupině 15–54, reality show bodovala zejména u mladšího ženského publika 15–34 let (share 42,14 %).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.