Jaromír Soukup jde ve stopách své expartnerky Agáty. Začal prodávat své soukromí za peníze

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová (Dopitová)
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová (Dopitová)
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2024

Komentář: Podnikatel Jaromír Soukup se rozhodl, že si založí účet na podcastové placené platformě. Své budoucí posluchače a diváky láká na zákulisní informace aktuálního dění, otázky na tělo či bonusová videa z jeho života. "Welcome to the show," napsal honosně do záhlaví pod název podcastu »Show Jaromíra Soukupa«. Poloviční šéf TV Barrandov slibuje opravdu velkolepou podívanou za pět euro měsíčně. Následuje tak svou expartnerku Agátu Hanychovou, se kterou si nemohou přijít na jméno. Jistá inspirace její osobou je ale v tomto případě zřejmá. Redakce ŽivotvČesku.cz se zamyslela nad tím, kdo na kom z této dvojice vlastně vydělává.

Jaromír Soukup si založil účet na placené platformě a bude natáčet vlastní podcasty, které budou podle všeho velká show. Dá se usuzovat, že se inspiroval u své expartnerky Agáty Hanychové. Ta zhruba od února nasbírala společně s Ornellou Koktovou téměř šest tisíc odběratelů. Zda bude podcast někdejšího mediálního magnáta úspěšný jako show »Agáta a Ornella«, to ukáže budoucnost.

Podle úvodních informací o podcastu bude Soukup velmi otevřený a upřímný. Do své show chce zapojit i samotné diváky a dát jim prostor pro jejich otázky. Moderátor TV Barrandov tak zřejmě bude diváky pouštět i do svého soukromí, které si jinak bedlivě střeží a nechce se o něm veřejně bavit.

Redakce ŽivotvČesku.cz se domnívá, že za peníze podnikatel a vášnivý sportovec pookřeje a přece jen něco ze svého života poodhalí. Z nejnovější ukázky na jeho show je zřejmé, že ústředním tématem, na které chce posluchače přilákat, bude jeho vztah s Agátou Hanychovou. "Když se se mnou rozešla Agáta, tak jsem na sociálních sítích od těch jejích holčiček dostal, ať umřu, ať přijdu o dítě...," říká v krátkém sestřihu Soukup, na co se mohou jeho odběratelé těšit.

O tom, že se »něco chystá«, informoval moderátor již před dvěma týdny. V komentářích pod ukázkou zaznívají na show vcelku negativní názory. Jedna z komentujících uvedla, že »bude dál mediálně na té holce parazitovat«, čímž má uživatelka zřejmě na mysli právě Agátu Hanychovou.

V tomto případě je to takzvaně »fifty fifty«. Podcast »Agáta a Ornella« je založen na povídání o soukromých záležitostech a rozebírání rodinných kauz, ve kterých hraje ústřední roli většinou právě Jaromír Soukup. Dá se říci, že Agáta skutečně vydělává hlavně na tom, že vypráví o svém životě, do kterého už mediální magnát bude patřit - jakožto otec dcery Rozárky - napořád. Agáta a Jaromír si v tomto případě nemohou nic vyčítat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.