Jaromír Soukup vyvedl na vyhlášení soutěže královny krásy atraktivní brunetku

Jaromír Soukup s dcerou
Jaromír Soukup s dcerou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2024

Jaromíru Soukupovi dělá na společenských akcích v posledních měsících doprovod jeho sličná dcera Natálie. Jinak tomu prý bylo při sobotním vyhlášení soutěže Miss Czech Republic. Podnikatel dorazil do Fora Karlín po boku atraktivní brunetky v třpytivě zelených šatech. Na první pohled nebylo zřejmé, zda se jedná o Natálii Soukupovou, či o jinou ženu. Sympatická brunetka dorazila v šatech podle posledních trendů, o kterých promluvil pro ŽivotvČesku.cz módní stylista Kája Pavlíček.

Natálie Soukupová dělala doprovod známému otci již několikrát. Poté, co se Jaromír Soukup rozešel s Agátou Hanychovou, na společenské akce vyvedl opakovaně sympatickou dceru.

Doprovod mu dělala na vyhlášení hudebních cen Český slavík, potřebnou podporu mu poskytla i v rámci nedávného boxerského zápasu proti kontroverznímu influencerovi Alešovi Bejrovi v rámci galavečera pod hlavičkou známé organizace pořádající bizarní zápasy.

Na slavnostní finále soutěže Miss Czech Republic 2024 přišel Soukup prý ale s jinou atraktivní brunetkou. Podoba s dcerou tu však je. Podnikatel pro Blesk.cz ale uvedl, že o dceru nejde. "Tohle nebyla další utajená dcera, to určitě ne," sdělil s tím, že na dotaz, zda v současnosti má partnerku, či nemá, odpovídat nebude. Zmíněné periodikum o Soukupově doprovodu uvedlo, že jde o dámu jménem Michaela.

»Tajemná« žena ve výrazném líčení má však podobné rysy jako jeho dcera Natálie. Atraktivní tmavovláska oblékla smaragdově zelené třpytivé šaty, které splňují aktuální trendy. Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala podnikatele, zda jde o jeho dceru, či nikoliv, věc do vydání článku ponechal bez reakce.

Jak už v minulosti totiž uvedl, své soukromí nekomentuje. Nově však ho dává k dispozici za předplatné 5 euro (přibližně 125 korun) na známé placené podcastové platformě, kde mimo jiné v podtitulku láká zájemce na »bonusová videa z divoké jízdy mým životem«.

Zatím to vypadá, že se k Soukupovi odběratelé nehrnou - do vydání článkuj jich bylo pouhých 25. Pokud by šlo příkladem o srovnání v počtu odběratelů s expartnerkou Agátou, která s Ornellou Koktovou poskytuje videa na stejné platformě, s nadsázkou řečeno se to ani nedá srovnávat, protože počet odberatelů je v jejich případě v tisících. Pravdou je, že Soukup teprve své vysílání odstartoval. Ale jistě půjde o »divokou jízdu«, takže fanoušci s dalšími jeho barvitými video reprodukcemi začnou přibývat.

Pokud jde pak o Soukupův dámský doprovod, atraktivní tmavovláska měla šaty ve stylu »zahalená od hlavy až k patě«, což už několik měsíců patří mezi trendy v rámci módního stylu oblékání. To potvrdil pro ŽivotvČesku.cz i módní guru Kája Pavlíček v rámci hodnocení šatů z Českého plesu, který se konal letos v únoru. Redakce o tom informovala v dřívějším článku.

"Je to přesně ten trend, který teď frčí. Od krku po zápěstí je zahalená, ale přitom působí velmi přitažlivě," řekl pro ŽivotvČesku.cz známý stylista o světovém trendu, se kterým ženy při výjimečné události neudělají chybu.

Agáta Hanychová, expartnerka polovičního šéfa TV Barrandov, před nedávnem prozradila, že Jaromír Soukup randí s její bývalou kamarádkou Gábinou. Ani jeden z nich ale spekulace dodnes nepotvrdil. I když podle Agáty existují snímky, které dokazují, že podnikatel s novinářkou byli více než jen kamarádi, oficiálně se důkaz o jejich vztahu nikde neobjevil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.