Jaroslav Uhlíř si s manželkou vyrazili do společnosti. Konečně se cítím skvěle, prozradil o svém stavu

Jaroslav Uhlíř s manželkou
Jaroslav Uhlíř s manželkou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2020

Po fenomenálním skladateli Jaroslavu Uhlířovi (74) bylo před časem vyhlášeno pátrání. Policii o to požádala jeho manželka, která o něj měla velké obavy. Poté, co ho policie vypátrala, prozradil, že zažívá pro psychiku těžké období. To se ale změnilo. "Cítím se skvěle, je mi aktuálně dobře," řekl pro ŽivotvČesku.cz geniální hudebník.

Skladatel, který v loňském roce prodělal infarkt, si manželkou Helenou vyrazili společně v pondělí večer po delší době, ve které se necítil komfortně, na společenskou akci. Byli se podívat na premiéru muzikálu Cikáni jdou do nebe do pražského Divadla Bez zábradlí.

"Aktuálně se cítím skvěle. Je to super, když to řeknu takhle. Premiéru hodnotím jako vynikající, podle mě to je obrovské dílo, je to nádherné. A jsem rád, že to udělali a je to skutečně senzační dílo," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný skladatel směrem k muzikálu a svému zdravotnímu stavu.

Jaroslav Uhlíř je dlouholetým a blízkým spolupracovníkem Karla Šípa a Zdeňka Svěráka. Jeho písně znějí mimo jiné ve filmech S čerty nejsou žerty, Tři veteráni, Trhák, Vrchní, prchni! nebo Ať žijí duchové, řadu let také v televizní Hodině zpěvu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.