Jaroslava Obermaierová má za sebou první dávku očkování. Promluvila o vedlejších účincích

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Profimedia.cz

Sotva se registrovala v systému na očkování, v krátkém čase se dočkala. Herečka Jaroslava Obermaierová (74) má první dávku vakcíny za sebou. Je ráda. V loňském roce onemocnění covid-19 proděla. "Naštěstí jsem měla lehký průběh. Měl ho i syn. Jsem ráda, že mám první dávku za sebou," řekla pro ŽivotvČesku.cz seriálová Vilma Nyklová.

Herečka známá nejen z filmových rolí, ale v současnosti především z nekonečného seriálu nejsledovanější tuzemské komerční stanice, po registraci dostala termín a pro první dávku preparátu si došla do očkovacího centra vinohradské nemocnice.

"Druhou dávku dostanu někdy za čtrnáct dnů, možná za měsíc. Nepamatuji si to, ale mám to napsané. Očkování bylo v pořádku, žádné vedlejší účinky se naštěstí neprojevily. Po injekci jsem chvíli čekala, jestli se něco nestane, ale měla jsem štěstí. Jsem ráda, že to mám za sebou," prozradila Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je přesvědčená, že vakcína je jediný způsob, jak se život může vrátit do normálního stavu.

Koronavirem se herečka nakazila na přelomu loňského listopadu a prosince. "Příznaky byly takové, že si toho ani člověk nevšiml. Pila jsem čaj a to bylo tak všechno. Nejhorší byla asi doba v karanténě. Syn to asi přitáhl z práce a jediný jeho průběh byl, že kašlal," ohlédla se Jarmila Obermaierová do doby, kdy prodělala onemocnění pro ŽivotvČesku.cz.

Říká se, že pouto matky a dítěte je tím nejsilnějším. Nové pocity spojené s těhotenstvím a...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.