Jaroslava Obermaierová otevřeně o průběhu onemocnění covidem. Léčím to čajem, přiznala

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2020

Herečka Jaroslava Obermaierová (74) je další ze slavných tváří, které se nakazily virem SARS-CoV-2, který způsobuje zákeřné onemocnění covid-19. Problém u herečky je, že se řadí do rizikové skupiny. Zatím má ale seriálová hvězda jen mírný průběh. "Zatím mi jen trochu škublo v hlavě, ale jinak mi zatím nic není. Léčím to čajem," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Vláda krátce před listopadem zatáhla za záchranou brzdu a zavedla podruhé poměrně tvrdá opatření jako třeba nouzový stav. I přesto je řada lidí, kteří se nakazili přes skutečnost, že počty případů klesají. Meze ně se aktuálně řadí i herečka Jaroslava Obermaierová, která je sedmí den v karanténě.

"Ta izolace je nejhorší. Zatím mi nic vážného není. Léčím to čajem a někdy paralenem.  Teď čekám, až uplyne doba v karanténě a pak půjdu na druhý test. Syn to asi přitáhl z práce a jediný jeho průběh je, že kašle. Ale už se těším do práce, to mi vážně chybí," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz herečka, která naštěstí nemá vážnější průběh onemocnění a kterou si zamilovali lidé v oblíbeném seriálu nejsledovanější tuzemské komerční stanice, v němž ztvárňuje roli Vilmy Nyklové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.