Jason Statham na dovolené ukázal svou druhou stránku. Ve fešném kloboučku měl do drsného zabijáka daleko

Jason Statham
Jason Statham
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, které vyžadují neustálý pohyb. Letos se rozhodl relaxovat na dovolené na jachtě nedaleko španělského ostrova Formentera, a jak dokazuje fešný klobouček, ve volném čase herec až takový drsňák není. Pro magazín Men's Health pak promluvil o tom, jak se ve svém věku fyzicky cítí.

 

V Hollywoodu zřejmě platí nepsaný zákon, že akční herci nestárnou. Jak jinak si lze vysvětlit, že filmové legendy 90. let se dodnes mohou chlubit svaly jako z oceli a také to, že Jason Statham je v 55 letech v perfektní kondici. I takový svalovec si však potřebuje od náročné práce odpočinout a léto je k tomu ideálním obdobím.

Jason Statham byl už v mládí sportovcem, později profesionálním plavcem a dnes je hercem, který ve filmech poráží nejen další svalnaté a silné muže, ale také všemožné příšery. Pohyb je tak neodmyslitelnou součástí jeho života a na dovolené na jachtě si nyní užívá vodní sporty, ke kterým se jinak jen tak nedostane. Umí ale i relaxovat a tomu i vděčí za to, jak se nyní cítí.

"Cítím se dobře, jsem v opravdu slušné formě. Za svůj život jsem se mnohokrát zranil a téměř všechna ta zranění jsem dokázal vyléčit. Připadám si docela hbitý. Všechno je o cvičení, jídelníčku a spánku. Ve všem z toho jsem se výrazně zlepšil a přesně to má největší vliv na to, jak se člověk cítí," řekl herec pro magazín Men's Health.

Kromě svalů je Jason Statham proslulý též holou hlavou a tu je pochopitelně potřeba před sluncem chránit, na otevřeném moři pak obzvlášť. Dovolená není žádnou módní událostí a proto herec zvolil fešný klobouček. V tom nevypadá tak drsně, jak jsou lidé zvyklí, rozhodně má ale jistotu, že neutrpí úžeh.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.