Je krásná a muži po ní touží, ona si přesto nevěří. Mám skoro nulové sebevědomí, přiznává Megan Foxová

Megan Foxová není sebevědomá, jak by se dalo očekávat
Megan Foxová není sebevědomá, jak by se dalo očekávat
Foto: showpix.cz

Megan Foxová (34), která se proslavila ve filmovém megahitu Transformers, patří mezi herečky, které se objevují v mužských fantaziích a mají pověst a získávají role svůdnic. V jejích filmech i na společenských akcích z ní sebevědomí sálá, ale pravdou je, že si nevěří. Jak sama uvedla, je ohledně svého vzhledu velmi nejistá.

Herečka Megan Foxová se proslavila svým jiskrným pohledem, plnými rty a božským tělem. Prorazila díky filmu Transformers a v herectví pokračovala, přičemž stihla na svět přivést tři děti a přitom stále být v perfektní formě.

Foxová, které se podařilo stát i na samotném vrcholu žebříčku Nejkrásnějších žen světa, sama sebe kupodivu jako nádhernou nevnímá. "Jsem sebevědomá ohledně své osobnosti, toho, jaká jsem uvnitř. Ale když jde o vzhled, jsem neuvěřitelně nejistá," řekla v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Pokud by se měla Megan v krátkosti popsat, stačilo by jí k tomu jen minimum slov. "Jsem sebekritický a neurotický introvert," vysvětlila herečka, která na první pohled může působit velmi sebevědomě a silně.

Donedávna byla Foxová manželkou Briana Austina Greena, herce známého ze seriálu Beverly Hills 90210. Dnes je ve vztahu s muzikantem, který si říká Machine Gun Kelly a stále tvrdí, že si s muži nikdy kdovíjak nezahrávala.

Její nízké sebevědomí, co se vzhledu týče, se odrazilo i v jejích vztazích. "Partnery, před kterými jsem se úplně svlékla, bych mohla spočítat na prstech jedné ruky. Nemluvím o nich jako o mužích, ale jako o klucích, protože pak se nad nimi cítím alespoň trochu nadřazeně," doplnila Megan, která sama sebe považuje za věrnou ženu.

Nelehké období má za sebou oblíbený herec Brian Austin Green (47), který se před nedávnem ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.