Je to holčička. Leoš Mareš zveřejnil soukromé zprávy se svou maminkou. Je úplně nejzdravější, napsal

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 3. 2022

Leoš Mareš (45) krátce po oznámení, že jeho manželka Monika Marešová (41) přivedla na svět prvního společného potomka, prozradil konečně, že jde o holčičku. Zveřejnil to na svém Instagramu v rámci sdílení snímku obrazovky svého mobilního telefonu. Na něm je komunikace s jeho maminkou Lenkou. "Je to holčička," oznamuje radostně. Pro ŽivotvČesku.cz již předtím nabídl rodince služby chůvy zpěvák Jan Bendig (28).

Leoš Mareš těhotenství své osudové ženy oznámil loni v říjnu poměrně vtipně, když zveřejnil obrázek na svém Instagramu, na němž byl čáp. V popisku pak použil slavnou hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny ve znění: »Klokan přiletí v březnu«. Ve stejném duchu oznámil i příchod miminka na svět. Zveřejnil obrázek, na němž je rozbitá skořápka vajíčka se slovy: »A je to...«.

Jestli se hrdým rodičům narodila holčička, nebo chlapeček, nebylo do odpoledne známo. Teď ale je vše jinak. Leoš Mareš totiž uvedl, že jde o holčičku a je úplně nejzdravější.

V současnosti se pár nemusí trápit ani s chůvou, když bude potřeba. Zpěvák Jan Bendig se v komentářích pod příspěvkem moderátora na Instagramu nabídl sám a pro ŽivotvČesku.cz vysvětlil, že je připravený.

"Mám z narození miminka radost. Hlídání jsem nabídl v legraci, ale nebojím se toho. Třeba na to opravdu dojde. Hlídám děti rád a může se to stát. Monice Bagárové jsem taky něco podobného k narození Ruminky napsal, a teď už i občas hlídám. Když člověk o něčem mluví, může to i přivolat," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.