Je to hustý, ale je to tady, popsal pocity Roman Staša před finále kulinářské show. A řekl, co ho čeká po soutěži

Roman Staša je vítěz kulinářské show
Roman Staša je vítěz kulinářské show
Foto: se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Už v úterý večer se rozhodne, kdo se stane vítězem nejsledovanější televizní kulinářské show. Porotci nemají lehkou úlohu. O prvenství se u plotny popere Pavlína Lubojatzky (25) a Roman Staša (32). Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila sympatického sportovce, který popsal své pocity před večerním gastro soubojem.

Romane, jak se cítíte před večerním duelem s Pavlínou, ze kterého vzejde vítěz soutěže, tedy nový MasterChef?

Musím se přiznat, že jsem ještě více nervózní, než jsem si myslel, že budu. Je to hustý. Už je to tady (směje se...). Trvalo to dlouho a konečně to přišlo.

Jak hodnotíte Pavlínu jakou soupeřku? Myslíte si, že vám pomůže oproti ní více chladná hlava při přípravě pokrmů, protože ona je přeci jen dost emotivní?

Myslím si, že ve finále to bude hodně vyrovnané, a to z důvodu, že jsem přesvědčen, že na nás porota nic nechystá a budeme vařit svoje jídlo. To bylo vidět i v upoutávkách, že budeme vařit tříchodové menu. A vnímám to tak, že tahle moje výhoda se mi v duelu s Pavlínkou maže. Může samozřejmě nastat nečekaná situace, ale myslím si, že Pavlínka, když je připravená, tak ví, co dělat a je skvělá a v tomto já oproti ní trochu pokulhávám.

Co vás čeká po soutěži? Když vyhrajete, jak budete slavit?

Vzhledem k současným opatřením to moc neoslavím. Ale pravda je, že jestli vyhraji, nebo skončím druhý, tak to stejně zapiju (směje se...).

Kdo vám bude nejvíce večer u televizní obrazovky fandit?

Myslím, že mi bude fandit hodně lidí, ale určitě moje rodina. Věřím, že na soutěž kouká hodně diváků a myslím si, že to bude skvělý zážitek.

Jak vnímáte Pavlínu jako člověka?

Pavlínka je typ člověka, který věci hodně prožívá. A ona taková je. Je to dobře, že tu show prožívá. Já jsem obdivoval všechny ženy, které v soutěži byly, protože mnohdy to neměly jednoduché. Takže mají můj respekt.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.