Je to Oliver. Lucie Šafářová a její manžel Tomáš Plekanec se dočkali druhého potomka. Před narozením chlapečka promluvila o své postavě

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2022

Tenistka Lucie Šafářová (34) se dočkala druhého potomka, kterého má se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (39). Na sociální síti zveřejnila snímek s chlapečkem, který dostal jméno Oliver, u něhož stojí jeho sestřička Leontýnka (2). Již dříve zmínila kouzlo přírody, která u ní měla rozhodující slovo také v plánování rodiny. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná bývalá tenistka Lucie Šafářová se dočkala druhého dítěte - společně s manželem Tomášem Plekancem již vychovávají dceru Leontýnku. Její osudový muž má kromě toho z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42) dva syny, Matyáše (10) a Adama (6).

Druhé těhotenství dávalo Lucii Šafářové docela zabrat, zpočátku totiž trpěla silnými nevolnostmi, které ji značně omezovaly. Teď už je ale po všem a těší se z narození svého druhého dítěte.

"Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině, Oliverku! Jsme moc šťastní, že tě máme! Velké díky porodnici na Obilním trhu, úžasné porodní asistentce Evě Štenclové i panu docentu Unzeitigovi za skvělou péči," uvedla v komentáři ke snímku na Instagramu pyšná maminka.

Před samotným narozením chlapečka Lucie Šafářová pro ŽivotvČesku.cz promluvila o svém životním stylu. "K postavě mi můj sportovní život hodně přispěl. Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," vysvětlila již dřívě pro ŽivotvČesku.cz, že se snaží být nadále aktivní, přestože se nyní již nevěnuje tenisu profesionálně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.