Jean-Claude van Damme je hrdým otcem. Dcera Bianca má do křehotinky daleko, její tělo je samý sval

Jean Claude van Damme s dcerou
Jean Claude van Damme s dcerou
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Šampion bojových umění Jean-Claude van Damme (60) je otcem 3 dětí, z nich jedno je dívka. Bianca (30) má krásnou tvář, ale křehká květinka není ani v nejmenším. Tréninku se jí dostávalo od otce, známého akčního hrdiny, a umí udělat i jeho legendární roznožku.

Pohled na Biancu dostane nejednoho muže do varu, koho by ale napadlo se o ní ucházet, musí si dávat pozor nejen na jejího otce, ale i na ni. Jean-Claude van Damme svou dceru naučil bojovým uměním, a to rozhodně dobře.

Biance nebyl pohyb cizí už odmala a když přišel čas, přidala k bojovým sportům i posilování. S krásným obličejem a svaly se vydala i na hereckou dráhu, i když to jejím cílem nikdy nebylo.

O životě herečky promluvila pro web Trainwreckdsociety.com. "Herectví jsem se věnovat nechtěla, ale vyrůstala jsem v prostředí, které mi časem změnilo myšlení. Chci hlavně režírovat, ale vstříc svému snu jdu krůček po krůčku. Musím vědět, jaké to je před kamerou, abych mohla sedět za ní.

"Dokud hraji, chci dívkám dokázat, že je možné být ve formě a zároveň pořád vypadat žensky. Že je možné si dát ve společnosti nohu přes nohu, jako dáma, a pak někomu elegantně nakopat zadek. Chci pokračovat v odkazu svého otce,“ vysvětlila.

Soukromí

Pracovitá Bianca dává celé své srdce do bojových umění, posilování a jakékoliv práce na filmech. Přítele nemá, ale v soukromí se věnuje psaní poezie.

Křehkou část sebe samotné často neukazuje. "Miluji poezii už od 13 let, sama píšu básně, ale moc je neukazuji. Moji blízcí, kteří je četli, řekli, že jsou krásné, ale ptali se mě, jestli nepotřebuji terapii. Moje tvorba je romantická a zároveň ponurá,“ uvedla van Dammova krásná dcera.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.