Reklama:

Jean-Paul Belmondo stárne a užívá si důchodu. Promluvil o tom, jak v současnosti žije

Herec Jean-Paul Belmondo
Herec Jean-Paul Belmondo
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 4. 2021

Jean-Paul Belmondo (88) je ikonou akčních filmů a ještě před několika lety býval i idolem žen. Francouzský herec je už od roku 2010 v důchodu a v poklidu stárne. Tvrdí, že dosáhl všeho, co v životě chtěl a nyní si zaslouží odpočinek nejen kvůli svému věku, ale i proto, že v minulosti prodělal mrtvici.

Reklama:

Herec Jean-Paul Belmondo se proslavil díky svému nezaměnitelnému projevu, ve svých filmech dokazoval, že i přes aroganci vkládanou do postav, jež ztvárňoval, bylo možné si ho zamilovat. Od roku 2010 je v důchodu a užívá si zaslouženého odpočinku.

Bývalý idol žen je dnes už prošedivělý pán, vrásky ale jeho charakteristický úsměv nemaskují. "Když jsem se znovu podíval na svůj první film, říkal jsem si, jak strašný jsem byl herec. Myslel jsem si, že jsem perfektní," přiznal v rozhovoru pro magazín DW Jean-Paul.

Reklama:

"Nebojím se říct, že jsem v osobním životě i kariéře dosáhl všeho, co jsem kdy chtěl. Teď už na filmy ani nemám dostatečnou kondici, alespoň si užívám klidu," řekl již 88letý Belmondo, který chodí shrbený a často i za pomoci hole ke svému současnému životu.

Charismatický Francouz se netají tím, že za posledních 8 let si k narozeninám vždy přál jednu a tu samou věc. Vždy ji také dostal. "Přeji si život, zatím je mi dopřáváno a doufám, že to tak i zůstane," řekl herec, který ani přes zdravotní potíže související s věkem neztrácí úsměv.

Jean-Paul Belmondo je v důchodu už 11 let, přesto je ve Francii stále považován za jednu z nevýraznějších hvězd. "V roce 2017, 6 let poté, co jsem přestal hrát, jsem dostal své poslední ocenění. Přízně si vážím ještě víc než kdy dřív," doplnil stárnoucí herec.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: