Jean Reno dokazuje, že zubu času úspěšně odolává. Francouzský herec i v 73 letech vypadá fantasticky

Jean Reno
Jean Reno
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2022

Charismatický herec Jean Reno (73), který je známý díky filmům jako Wasabi, Drž hubu či Leon, stárne s ohromnou grácií. Přestože už je v důchodovém věku, herectví se v nejbližší době vzdávat nehodlá. Jak řekl pro deník The Guardian, ještě celkem nedávno si vlastně vůbec neuvědomoval, kolik mu je.

Přestože není klasickým krasavcem, Jean Reno má charisma, kterým uchvátil nejednu ženu, a i ve svém věku má zástupy fanynek. I když je už v důchodovém věku, je stále aktivním hercem a nehodlá se své profese a vášně zároveň vzdát. Vlastně si svůj věk ještě donedávna ani neuvědomoval.

Herec, který je schopný stejně přesvědčivě hrát v dramatech i komediích, je na svůj věk ve výborné fyzické i psychické formě. Až s příchodem celosvětové pandemie koronaviru mu došlo, že už se nachází v určitém věku a že by na sebe měl být opatrnější.

"Až s pandemií covidu jsem začal přemýšlet nad svým věkem. Nad tím, kolik mi je, jak rychle stárnu a že už mi na tomto světě nezbývá moc času. Říkal jsem si, co budu ještě dělat, co stihnu udělat, že když covid chytím, tak je dost možné, že to bude znamenat mou smrt," řekl Jean Reno ke stárnutí pro deník The Guardian.

Nyní si Jean Reno svůj věk uvědomuje, přesto ale nebrzdí a nadále hraje v mnoha filmech. Například v roce 2023 mu vyjdou hned dva snímky. Kromě energie však neztrácí ani charisma a je i jako sedmdesátník okouzlující.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.