Jediná dcera Antonia Banderase vyrostla do krásy. Stella nechce být herečkou, rozjíždí vlastní byznys

Stella Banderas se svým otcem a jeho partnerkou Nicole Kimpel
Stella Banderas se svým otcem a jeho partnerkou Nicole Kimpel
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2020

Láska Antonia Banderase (60) a Melanie Griffith (63) trvala 20 let a vzešla z ní jedna krásná dcera. Stella del Carmen Banderas (24) byla odmala hvězdou, s rodiči chodila na společenské akce a dostala se díky nim i do televize nebo reklamy. V dospělosti si udělala jasno v tom, že i když ji její slavná rodina zametla jindy trnitou cestu k zářné budoucnosti v herectví, chce se vydat svou vlastní.

Stella Banderas byla odmala středem pozornosti. Vzešla z lásky Melanie Griffith a Antonia Banderase, mezi kterými přeskočila jiskra i přesto, že už byli oddáni s jinými partnery. Rozvedli se, o rok později se vzali a když se Stella narodila, lidé měli oči jen pro ni. Dnes její otec tvoří pár s partnerkou Nicole Kimpel (na snímku).

Mohl to být právě přehnaný zájem, co krásnou a dnes již dospělou Stellu přesvědčilo, že nechce být slavná. Na červeném koberci se objevuje jen výjimečně, naposledy při předávání filmových ocenění Oscar 2020, kam doprovodila svého otce a svým šarmem na sebe strhla veškerou pozornost.

Antonio v roce 2017 prodělal infarkt a tato zkušenost ho přesvědčila, že v jeho životě musí být prioritou ti nejdůležitější lidé. "Kdo je nejdůležitější? Má dcera, ta je nejdůležitější," řekl v pořadu úspěšného moderátora Jimmyho Kimmela (53). On i Melanie ji podporují v tom, co chce v životě dělat nejvíc.

Když byla Stella malá, dostala se díky rodičům do televize. Hrála ve filmu, v seriálu a také v reklamě. Tento život ji ale neuchvátil natolik, aby jím žila i v dospělosti. V tuto chvíli rozjíždí vlastní byznys.

Vůně

V prosinci Stella na svém instagramovém profilu ohlásila, že po Novém roce vypustí do světa vlastní značku Lightbound. Webové stránky jsou stále ve vývoji, první produkt ale avizovala na svém profilu.

Její produkty mají být pohlazením pro duši, tělo a zemi. Prvním bude parfém. "Dva roky pracuji na svém vlastním parfému. Za několik měsíců už bude připravený," pochlubila se.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.