Jediná Elvisova dcera Lisa Marie Presleyová zemřela, bylo jí 54 let. Do nemocnice ji vezli se zástavou srdce

Elvisova jediná dcera Lisa Marie Presleyová
Elvisova jediná dcera Lisa Marie Presleyová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2023

Americká zpěvačka Lisa Marie Presleyová - jediná dcera rokenrolové legendy Elvise Presleyho - zemřela. Bylo jí 54 let. Za rodinu to oznámila její matka Priscilla Presleyová. "S těžkým srdcem se musím podělit o zdrcující zprávu, kterou nám zanechala moje krásná dcera Lisa Marie," citoval ji portál stanice BBC. Americká média krátce předtím informovala, že Lisa Marie Presleyová měla zástavu srdce a byla převezena do nemocnice v Los Angeles.

"Byla to ta nejvášnivější, nejsilnější a nejvíce milující žena, jakou jsem kdy poznala," dále sdělila matka zpěvačky a dcery Elvise Presleyho, jak uvedl portál BBC.

Dcera legendárního zpěváka zemřela krátce poté, co americká média informovala, že Lisa Marie Presleyová byla převezena do nemocnice. Podle bulvárního periodika TMZ prodělala zástavu srdce a záchranáři ji museli resuscitovat, což potvrdila také Priscilla Presleyová.

Presleyová se spolu se svou matkou v úterý zúčastnila udílení filmových a televizních cen Zlatý glóbus, kde ocenění za nejlepší mužský výkon v dramatu získal herec Austin Butler za hlavní roli v biografickém snímku Elvis. Butler při přebírání ceny oběma ženám poděkoval.

Lisa Marie Presleyová se narodila v roce 1968 a byla majitelkou memphiského domu Graceland, který byl sídlem jejího otce a stal se oblíbenou turistickou destinací. Bylo jí devět let, když Elvis Presley v roce 1977 v Gracelandu zemřel. Její hudební kariéra začala v roce 2003 debutovým albem To Whom It May Concern. Po něm následovalo v roce 2005 album Now What a v roce 2012 Storm and Grace.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.