Jedno dítě, žádné dítě. Krásná Lucie Šafářová vyrazila na procházku v obležení potomků

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]vcesku.cz
Publikováno: 14. 9. 2022

Bývalá tenistka a momentálně maminka na plný úvazek Lucie Šafářová (35) si vyrazila do centra Prahy na procházku s oběma dětmi najednou. A protože jako sportovkyně má ráda výzvy, zkusila to rovnou bez kočárku. Obě děti tak po chvíli nesla rovnou na těle. Zdá se ale, že to pohledné blondýnce nijak nevadí. "Jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu," okomentovala svůj přístup pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná Lucie Šafářová se od porodu svého druhého potomka, syna Olivera, který přišel na svět letos na jaře, na pohled ztrácí před očima. Její postava působí čím dál štíhleji. Možná je za tím také to, že ani s dětmi v závěsu neztrácí chuť být aktivní, doma na gauči by ji člověk hledal jen těžko. Místo toho neustále vyráží jak za sportem, tak i jen na procházky Prahou.

S malým Oliverem v nosítku a starší Leontýnkou (2) za krkem tak vyrazila na toulky po historickém centru Prahy. Úsměv na tváři napovídal, že si ze »zátěže navíc« snad vůbec nic nedělá. "Už plně chápu tu větu »Jedno dítě, žádné dítě!«," uvedla s humorem sobě vlastním Lucie Šafářová na sociální síti Instagram.

"Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," popsala spokojená maminka svůj přístup k pohybu pro ŽivotvČesku.cz, který si osvojila poté, co profesionální kariéru tenistky pověsila na hřebík a začala se věnovat budování rodiny.

S manželem Tomášem Plekancem (39) vychovává půvabná plavovláska dvě děti, Leontýnku a Olivera. On sám má navíc ještě dva syny z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42) - Adama a Matyáše. Jejich rodina je tak poměrně velká. Kromě toho oba manželé nevyloučili možnost, že budou mít časem ještě další děti. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," připustila pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šafářová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.