Jeho partnerkou je krásná Eva Burešová. Přemek Forejt promluvil o tom, co je pro něj ve vztahu důležité

Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Foto: Archiv Přemka Forejta
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2021

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) zažívají zcela novou životní etapu. Přeskočila mezi nimi jiskra lásky a z jednoho rande vykvetl vztah, který má zdravý základ. Oba v životě už ví, co chtějí a co od druhého očekávají a dokáží tolerovat. Navíc se k sobě náramně hodí. Pro ŽivotvČesku.cz populární porotce kuchařské reality show prozradil, jak to má se svatbou.

"Svatba je věc, o které jsem dříve nikdy neuvažoval. Co bych si přál, tak pokud by k tomu došlo, tak ženit se jen jedenkrát," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický Přemek Forejt.

Vztah herečky Evy Burešové a mistra kuchyně Přemka Forejta je jiný. Je plný harmonie, porozumění a úcty. "S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho. Je to pro nás posvátná záležitost," řekl pro ŽivotvČesku.cz nedávno Přemek Forejt, který po delší době našel ženu, s níž se cítí skvěle a nebere ji jen jako partnerku, ale i nejlepší kamarádku - tedy ideální kombinace.

Výhodou v jejich partnerském vztahu je i skutečnost, že mají z předchozích vztahů děti a rozhodně jako zodpovědní rodiče si ještě užijí hodně společné legrace se svými ratolestmi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.