Její pětiměsíční dcera má výjimečný dar od Boha. Krásná Patricie Pagáčová promluvila o vrozeném talentu

Herečka Patricie Pagáčová
Herečka Patricie Pagáčová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2021

Přestože za sebou nemá stovky rolí, patří Patricie Pagáčová (32) mezi nejzapamatovatelnější české herečky. V posledních letech dokazuje, že kromě hraní před kamerou v sobě objevila také dar hodnotit výkony začínajících zpěváků. Blondýnka, která působí křehkým dojmem, dokázala skloubit roli náročné porotkyně s rolí milující maminky. O své maličké dceři Bibiance prozradila, že možná bude jednou porotkyní po mamince, protože ve svém věku v sobě skrývá velký talent. "O Bibi se dá říct, že dobrou hudbu pozná. Také se nám už stalo, že jsme s manželem museli písničky přepínat," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Patricie Pagáčová, za svobodna Solaříková, u části diváků budila vášně, tvrdili totiž, že nemůže hodnotit výkony zpěváků, když sama nepatří mezi lidi, kteří by se zpěvem živili. Ona vždy odpovídala, že v SuperStar je jako žena z lidu a hodnotí projev a celkový dojem, jak začínající zpěváci a zpěvačky působí. V porotě oblíbené pěvecké show usedla druhým rokem po sobě a říká, že dnes už je zkušenější.

"Pro mě je to už druhý ročník, už jsem letos věděla, co čeho jdu. Dá se říct, že teď mám zkušenosti, ze kterých mohu těžit. Pro mě je to letos hodně emotivní, přijde mi, že se sešlo opravdu hodně dobrých zpěváků. Na castingu mě hodně zaujal Adam Pavlovčin, ale nechci, aby to vyznělo, že někoho favorizuji, výborných zpěváků a zpěvaček je tam letos opravdu hodně," řekla sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz otevřeně a zmínila se také, že na natáčení bere i svou maličkou dceru Bibianku.

"Bibi jsem brala na castingy a pořád beru na natáčení, je jí pět měsíců, tak není možnost ji nechávat doma, ale to bych nechtěla, i kdyby ta možnost už byla. Někdy dělá doprovod manžel, když manžel nemůže, tak pomáhá moje maminka, na kterou je také spolehnutí, oni dva jsou největší pomocníci při natáčení," pochválila svou nejbližší rodinu mladá maminka, která je ráda, že na náročnou práci není sama a může se spolehnout na nejbližší.

Pro redakci ŽivotvČesku.cz také žena, která na sebe upozornila hlavně rolí učitelky Terezy Jordánové v seriálu Ulice, připustila, že malá Bibianka inklinuje k dobré muzice. Totiž 5 měsíců od narození má velmi vyvinutý hudební sluch.

"Dá se říct, že Bibi pozná dobrou hudbu. S manželem s ní doma hodně zpíváme a tancujeme, to má opravdu ráda, ale také musím říct, že už se nám párkrát stalo, že byla nějaká písnička, která se jí nelíbila, začala plakat a museli jsme přepnout na jinou," zakončila se smíchem přísná porotkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.