Jel jsem na střeše auta a hrál si na piráta, přiznal Adam Kajumi a řekl, kolik má na účtě

Influencer Adam Kajumi
Influencer Adam Kajumi
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 3. 2021

Infulencer Adam Kajumi (22) působí na české tiktokové scéně nejdéle. Sám o sobě říká, že je jakýsi ředitel českého TikToku. Napříč sociálními sítěmi má více než milion sledujících. Miluje výzvy a nikdy ho netrápilo, co si o něm myslí ostatní. "Jsem pro každou špatnost," přiznal Adam Kajumi ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz a také naznačil, kolik peněz má na účtu.

Kontroverzní influencer Adam Kajumi přes sociální sítě oslovuje obrovské množství lidí. Na platformě TikTok ho sleduje 670.000 lidí, na Instagramu pak má více než 190 tisíc fanoušků. Od 6. dubna ho budou moci diváci také vídat na tuzemské komerční televizní stanici v očekávané reality show.

Dnes oslovujete téměř milion fanoušků. Pamatujete si na svůj první příspěvek?

Pamatuji si to úplně přesně. Byl jsem v bílém tričku, který jsem si koupil za svoji první výplatu. V té době jsem pracoval na poště v Holandsku. K tomu jsem měl čepici a zpíval jsem »Sorry, I got no money«, protože jsem neměl na kebab.

Adame, určitě máte ve své sbírce i video, na které dnes moc hrdý nejste. Je to tak?

Dneska bych už takové video asi neudělal. Nevím, jestli to úplně chci říct veřejnosti, protože jsem ho už smazal. Jel jsem na střeše auta a dělal jsem, že jsem pirát z Karibiku. Ale bylo to v uzavřené ulici, kde nemohla jezdit ostatní auta, takže aspoň něco, čím se můžu trošku obhájit.

Nyní míříte do televize, o jaký jde projekt?

Mám rád nové výzvy. Objevím se v reality show LIKE HOUSE na Primě. Už ve svém prvním videu jsem říkal, že jsem pro každou špatnost. Tím ale neříkám, že LIKE HOUSE špatnost je, naopak. Je to životní výzva a já mám takhle velké projekty rád. Být součástí něčeho takového je absolutně nevídané. Jsem rád, že mám možnost být u zrodu něčeho tak velkého a zásadního pro budoucí generace.

Ve vile budete tři měsíce s dalšími influencery. Čím se odlišujete od zbytku party?

Já si myslím že je to pracovitost. Ale nejvíc zásadní věc je to, že se třeba nebojím vzít si na sebe košili, ve které vypadám jako gay – nevadí mi to a prostě jsem na to hrdý. Takže určitě i můj vizuál, ale je to pak i ten povahový rys, kdy se nebojím si říct, co potřebuji, nebojím se prosadit. Což je v tomhle oboru potřeba. To je asi to hlavní – nebojím se dělat věci, které by běžní lidé neudělali, protože by se třeba báli, co si o nich řeknou rodiče nebo kamarádi. Moje mamka ví, jaký jsem, a to je pro ni důležité.

Kterého světového influencera rád sledujete?

Lauren Greyovou. To je krásná americká tiktokerka, modelka a zpěvačka. Je to můj idol s dobrými hodnotami. Je vždy na straně toho správného. Nemám rád profily, které si staví obsah na tom, že někomu třeba nadávají, to dost odsuzuji a vadí mi to. Kategoricky to odmítám a nechci s tím mít něco společného. A to přesně ona není.

Někteří lidé říkají, že jste až moc velký kariérista...

Kariérista jsem. Možná až přehnaně pozitivní a sebekritický, i když to nedávám úplně najevo. Dokážu uznat chybu a dokážu ocenit něčí práci. Zároveň dokážu taky říct, že jsem udělal chybu. Troufám si říct, že jsem férový člověk a v projektech, které dělám, se snažím být vždycky upřímný a říkat to, co si opravdu myslím. Umím pochválit a umím hanit, když je to potřeba.

Pokud reality show ovládnete, co si koupíte za výhru?

Já všechny svoje peníze investuji dál, protože nikdy nesmí být na účtu víc jak půl milionu. Takže pokud bych vyhrál, peníze bych přímo vzal a rovnou je někam investoval. Ať to není půl milionu, ale třeba padesát milionů za pár let. Ale kdybych si musel vybrat, tak by to bylo auto, protože jsem velký milovník aut. Ale tady by mi asi půl milionu nestačilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.