Reklama:

Jennifer Anistonová je po smrti Matthewa Perryho na dně, ostatní "Přátelé" o ni mají strach. Herečka během roku přišla o otce i kamaráda

Jennifer Anistonová
Jennifer Anistonová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2023

Smrt slavného herce Matthewa Perryho zasáhla celý svět. Z pozůstalé pětice seriálových Přátel ale jeho náhlý odchod nejhůře snáší Rachel, kterou ztvárnila herečka Jennifer Anistonová. Podle bulvárního webu Page Six je herečka naprosto zdrcena a její kolegové z kultovního seriálu se o ni bojí. Pro Anistonovou jde během jednoho roku už o druhou velkou ztrátu. V listopadu 2022 přišla o svého milovaného otce.

Reklama:

Jennifer Anistonová měla ze všech Přátel k Perrymu nejblíže. Byla to právě ona, která ho přesvědčila k tomu, aby o svých závislostech na alkoholu a lécích mluvil veřejně. Na hereččin popud tak Perry vydal v loňském roce své memoáry s názvem Friends, Lovers and the Big, Terrible Thing (Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc).

Reklama:

Jennifer Anistonová nese odchod kolegy a kamaráda podle zdroje webu Page Six ze všech nejhůře. "Jeho odchod nese extrémně špatně. Ze zbývajících pěti herců se Jenn a Courteney (Cox) trápí nejvíce," uvedl zdroj z okolí seriálových Přátel. "Na Jenn Perryho smrt doléhá nejvíce, protože to je pro ni druhá velká ztráta za méně než rok, ještě se z toho nevzpamatovala a tohle ji srazilo úplně na kolena," prozradil dále zdroj s tím, že oblíbená herečka se loni v listopadu musela smířit se smrtí svého otce.

Hereččin otec John Aniston zemřel loni v listopadu ve věku 89 let. Zdrcená dcera o otci pronesla po jeho smrti krásná slova. "Byl jedním z nejkrásnějších lidí, jaké jsem poznala," uvedla tehdy na sociální síti Instagram.

Hollywoodská herečka se, stejně jako zbylí Perryho kolegové z kultovního seriálu, s milovaným kamarádem rozloučila v pátek na jeho pohřbu v Los Angeles - jen kousek od studií Warner Bros, kde pro stanici NBC oblíbená parta legendární sitcom natáčela.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: