Reklama:

Jennifer Anistonová prožívá šťastné období. Média ji spojují s modelem, který má divokou minulost

Herečka Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Milostný život hollywoodské krásky Jennifer Anistonové (52) je středem zájmu médií nejen kvůli její slávě. Důvodem je i skutečnost, že si hodně střeží soukromí a její partneři byli vždy dlouholetými vztahy. Nyní se však objevily informace o tom, že si konečně někdo znovu získal její srdce poté, co za sebou měla těžký rozvod s hercem Justinem Therouxem (49). Ale nejde o jen tak někoho, nýbrž kanadského modela Gabriel Aubry (44), který má poměrně divokou minulost.

Reklama:

Sláva neznamená vždy všechno. Pro Jennifer Anistonovou je její profesionální kariéra herečky důležitá, ale po neúspěších v lásce si zaslouží partnera, který pro ni bude také oporou v dobrém i ve zlém. Má za sebou pětileté manželství s hollywoodskou ikonou Bradem Pittem (57), za kterého se provdala na počátku nového milénia. Vztah s ním ale zkrachoval a v roce 2015 si vzala za muže režiséra, scénáristu a herce Justina Therouxe. Ale ani s ním láska nevyšla.

Reklama:

V současné době se mluví o tom, že našla spřízněnou duši v kanadském modelovi Gabrielovi Aubrymu, který v minulosti chodil s herečkou Halle Berryovou (54), jak uvedl web Yahoo.com. S ní má třináctiletou dceru Nahlu Arielu a dva roky zpátky čelil ze strany nyní již bývalé partnerky obvinění z rasismu a psychického týrání. Podle webu Radaronline.com promluvila představitelka Catwoman také o tom, že bojoval s psychickými problémy, například depresemi a úzkostnou poruchu.

Bývalá manželka Brada Pitta však prožívá štěstí, kterého si velmi váží. Není však jasné, jestli ví o minulosti pohledného modela a jak to s ním vlastně má. Nicméně se nyní nachází v životní fázi, kdy je naprosto spokojená a vyrovnaná. "Jsem prostě velmi šťastná a požehnaná lidská bytost. Nacházím se na klidném místě. Mám práci, kterou miluju, mám v životě lidi, kteří jsou pro mě vším a také mám krásné psy," řekla Jennifer Anistonová před nedávnem pro magazín People.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: