Jennifer Anistonová už nechce být sama. Intenzivně hledá vztah a popsala, jaký by měl být její ideální partner

Jennifer Anistonová
Jennifer Anistonová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2021

Herečka Jennifer Anistonová (52) je jednou z nejpřitažlivějších žen v Hollywoodu, přesto v životě neměla příliš štěstí v lásce. Byla dvakrát vdaná, prošla si několika vztahy, ale žádná z jejích romancí neskončila happyendem. Poslední dva roky byla nezadaná a nové vztahy nechtěla navazovat, nyní je ale pevně rozhodnutá si najít partnera a popsala, jaký by její ideální muž měl být.

Jennifer Anistonová byla provdaná za Brada Pitta (57) a Justina Therouxe (50), ani jedno z jejích manželství ovšem neskončilo dobře. Přestože s oběma exmanželi udržuje přátelské vztahy, dlouhotrvající lásku s nimi nenašla. Vztahům se v posledních letech bránila a nové muže do svého života pouštět nechtěla, nyní se ale rozhodla, že je načase dát lásce další šanci.

O tom, že je připravená znovu randit, promluvila herečka v rozhlasovém pořadu Lunch with Bruce. "Řekla bych, že je načase. Myslím, že jsem připravená se o sebe samu podělit s další osobou. Dlouho jsem vztah nechtěla, užívala jsem si, že jsem nezávislá žena. Od svých 20 let jsem jen málokdy byla sama a na čase stráveném bez partnera teď bylo něco příjemného," řekla Anistonová.

"Je dobré znamení, když konverzace jde už od počátku jako po másle. Chci, aby byl muž sebevědomý, ale nechci, aby byl namyšlený. Když bude vtipný, bude to pro něj velké plus. A co opravdu u ideálního muže požaduji, je slušné a milé chování k jiným lidem. Nejsem náročná, tohle je ale pár vlastností, které u budoucího partnera skutečně nemohu postrádat," popsala seriálová Rachel z Přátel, jaký by měl být její vysněný protějšek.

Pokud jde o seznámení, pro herečku jsou ideální staré známé cesty, nikoliv moderní způsoby. "Rozhodně si nechci do telefonu stahovat seznamky a hledat vztah přes internet. Preferuji, když mě někdo pozná osobně a pak mě pozve na rande," vysvětlila Anistonová v rozhovoru pro magazín People, jak by se se svou budoucí polovičkou nejraději seznámila.

Pro hvězdu legendárního seriálu z 90. let není hlavním cílem se znovu vdát, až bude znovu randit, chce prý postupovat pomalu. "Velké závazky nemám v plánu. Chci si zkrátka jen najít fantastického partnera, žít s ním život plný zábavy a užívat si společně stráveného času. Naše láska pak rozhodně nemusí být úředně stvrzena či vytesána do kamene," dodala Jennifer Anistonová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.