Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají společné bydlení. Takhle si jeli prohlédnout přepychový dům v Beverly Hills

Autor: Profimedia | Jennifer Lopez a Ben Affleck
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Zpěvačka Jennifer Lopezová (52) a herec Ben Affleck (48) dokazují, že stará láska nerezaví. Poté, co se po letech dali znovu dohromady, jejich vztah vzkvétá a dokonce spolu už hledají i dům pro společný život. Na lovu realit jsou už pár týdnů, zatím ale úspěšní nebyli. Přestože si prohlédli několik luxusních a velmi drahých domů, žádný nevyhovoval jejich představám. Hledání ideálního hnízdečka lásky milenci nevzdávají a byli zachyceni při projíždění brány k přepychovému sídlu v Beverly Hills.

Beverly Hills patří nejen mezi nejbohatší oblasti Kalifornie, ale dokonce celých Spojených států. Bydlení v tomto městě tak rozhodně není levnou záležitostí a rezidentům nabízí mnoho prostoru i dostatek soukromí. Přesně to, po čem touží i Jennifer Lopezová a Ben Affleck poté, co se dali po letech odloučení znovu dohromady. Příběh jejich lásky pokračuje hledáním vhodného domu, které ale dosud nebylo úspěšné.

Jedním z domů, které si zpěvačka a herec prohlíželi, byla i obrovská nemovitost v Los Angeles v hodnotě 65 milionů dolarů. Ta disponuje například bowlingovou arénou, hernou, plně vybavenou posilovnou, domácím kinem či vinným sklípkem, páru však nevyhovovala. Nyní se byli za doprovodu realitního agenta podívat na sídlo v Beverly Hills, ke kterému projížděli velkou bránou. Při cestě k potenciálnímu hnízdečku lásky je zachytily kamery.

JLo a Affleck o svém vztahu otevřeně nehovoří, přestože na sociálních sítích ho už oficiálně potvrdili. Především nyní, když je jejich znovuobjevená láska v začátcích, si střeží soukromí jako oko v hlavě. V roce 2002, když spolu randili poprvé, byl jejich vztah veřejností extrémně sledovaný a i přes zásnuby dopadl rozchodem. Podobnému fiasku se nyní chtějí partneři vyvarovat.

"Myslím si, že už jsem dobrá ve skrývání soukromých aspektů mého života před širokou veřejností. Ať už se v mém životě děje cokoliv, není to nic, čím bych musela své příznivce zatěžovat. Jako herečka a zpěvačka pro ně ze sebe vydávám to nejlepší, o tom je showbyznys a taková je v rámci mého povolání má povinnost," řekla Jennifer Lopez, jak cituje magazín Harper's Bazaar.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.