Jennifer Lopez přistižena neupravená a v ošoupané bundě. Takhle ji fanoušci neznají

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2023

Hollywoodská herečka Jennifer Lopez (53) byla všímavými fotografy zachycena, jak se v ulicích Los Angeles prochází značně neupravená. Na sobě má staré obnošené oblečení, čepici a ztrhaný výraz ve tváři. Její vzhled budil obavy, zda je u ní vše v pořádku. Naštěstí pro fanoušky krásné umělkyně se jednalo pouze o kostým, ve kterém hvězda filmu Krásná pokojská natáčí nový snímek. V jejím osobním životě se tak naštěstí neděje nic zlého. Pro bulvární web People se dokonce nechala slyšet, že momentálně prožívá svou životní pohádku. Narážela tak na svůj nedávný sňatek se staronovým partnerem Benem Affleckem (50), který je její životní láskou.

Omšelý vzhled oblíbené herečky naštěstí neznamenal, že by právě v soukromí prožívala něco nehezkého. Jennifer Lopez totiž fotografové zachytili při natáčení akčního dramatu »The Mother« v Los Angeles, kde byla viděna v roli s čepicí, ošoupanou bundou a s modřinami na obličeji. Herečka byla také spatřena, jak se mezi záběry sama líčí. Film by měl mít premiéru v průběhu roku 2023.

Fanoušci hollywoodské krásky si tak mohou oddechnout, že se v jejím životě neodehrává žádné drama. Ona sama svůj momentální život v rozhovoru pro bulvární web People popsala jako pohádku. Po 20 letech poté, co odvolala svatbu se svým tehdejším snoubencem Benem Affleckem, se totiž za muže svého srdce v červenci loňského roku konečně provdala.

"Po našem rozchodu to bylo tak bolestivé. Jakmile jsme před dvaceti lety zrušili svatbu, bylo to největší zlomení srdce v mém životě. Upřímně jsem měla pocit, že umřu. Na dalších osmnáct let mě to poslalo na spirálu, kdy jsem to prostě nedokázala dát do pořádku. Ale teď, o dvacet let později, to má šťastný konec. Má to ten nejlepší konec, jaký by se ani v Hollywoodu nikdy nemohl stát," svěřila se serveru Jennifer Lopez.

Pár v roce 2003 zrušil svatbu a následně se rozešel za velmi bolestivých okolností. Jejich vztah byl velmi medializovaný, novináři jim dokonce přiřkli přezdívku »Bennifer«. Právě tlak, který to na ně kladlo, později oba uvedli jako důvod, proč jim jejich láska nevyšla. Na svůj šťastný konec si museli počkat dlouhé dvě desítky let.

Herecký pár, který se bral letos v létě, má z předchozích vztahů celkem pět potomků, a to hereččina dvojčata Maxe a Emme (14) a tři partnerovy potomky - Violet (17), Seraphinu (13) a Samuela (10), které má ze vztahu s herečkou Jennifer Garner.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.