Jennifer Lopezová a Ben Affleck už jsou oficiálně znovu párem. Nikdy jsem nebyla šťastnější, oznámila herečka

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová (52) je krásná žena, která prošla řadou neúspěšných vztahů a krachla jí hned 3 manželství. Zdá se ale, že jeden z jejích bývalých milenců je pro ni přeci jen osudovým mužem. Po zrušení zásnub s baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem (45) se znovu dala dohromady s Benem Affleckem (48), se kterým randila už v letech 2002 až 2004. Tehdy se dokonce stihli i zasnoubit, ale rozešli se. Nyní navázali tam, kde kdysi skončili a jejich láska už je oficiální - kolegyni povolili, aby jejich společnou fotografii umístila na Instagram.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck byli jedním z nejžhavějších párů na počátku nového milénia. Přestože byli zasnoubeni, jejich vztah se rozpadl a oba dlouhá léta kráčeli vlastním směrem - svatbu nakonec uspořádali s jinými partnery, s nimiž mají i děti. Manželství se jim ale rozpadla a v nedávné době si znovu našli cestu jeden k druhému.

Přestože Lopezová a Affleck tvoří pár už několik týdnů, k obnovenému vztahu se zatím přímo nevyjádřili a dosud se společně neobjevili ani na sociálních sítích. Vztah nyní potvrdili, když kolegyni Leah Reminiové povolili užít jejich společnou fotku do videa z její oslavy narozenin, které zveřejnila na Instagramu.

Lopezová o svém novém vztahu nepřímo mluvila v rozhovoru pro rádiovou stanici Apple Music 1. "Lidé řeší, jak se nyní mám a já je mohu ujistit, že se mám skvěle. Nikdy jsem nebyla šťastnější," svěřila zpěvačka a herečka, která ještě nedávno řešila trable s nevěrným snoubencem.

Ještě před nedávnem byla Jennifer Lopezová zasnoubená se sportovcem Alexem Rodriguezem, paparazzi ho ale přistihli s milenkou a přestože se zdálo, že tuto krizi pár zvládne ustát, nakonec se v tichosti rozešel. Affleck měl od rozvodu s Jennifer Garnerovou v roce 2018 jen jeden krátký vztah s modelkou Anou de Armasovou. Nyní si společně s Lopezovou už prohlíží nemovitosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.