Jennifer Lopezová a Ben Affleck už jsou oficiálně znovu párem. Nikdy jsem nebyla šťastnější, oznámila herečka

Zamilovaný pár Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Zamilovaný pár Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová (52) je krásná žena, která prošla řadou neúspěšných vztahů a krachla jí hned 3 manželství. Zdá se ale, že jeden z jejích bývalých milenců je pro ni přeci jen osudovým mužem. Po zrušení zásnub s baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem (45) se znovu dala dohromady s Benem Affleckem (48), se kterým randila už v letech 2002 až 2004. Tehdy se dokonce stihli i zasnoubit, ale rozešli se. Nyní navázali tam, kde kdysi skončili a jejich láska už je oficiální - kolegyni povolili, aby jejich společnou fotografii umístila na Instagram.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck byli jedním z nejžhavějších párů na počátku nového milénia. Přestože byli zasnoubeni, jejich vztah se rozpadl a oba dlouhá léta kráčeli vlastním směrem - svatbu nakonec uspořádali s jinými partnery, s nimiž mají i děti. Manželství se jim ale rozpadla a v nedávné době si znovu našli cestu jeden k druhému.

Přestože Lopezová a Affleck tvoří pár už několik týdnů, k obnovenému vztahu se zatím přímo nevyjádřili a dosud se společně neobjevili ani na sociálních sítích. Vztah nyní potvrdili, když kolegyni Leah Reminiové povolili užít jejich společnou fotku do videa z její oslavy narozenin, které zveřejnila na Instagramu.

Lopezová o svém novém vztahu nepřímo mluvila v rozhovoru pro rádiovou stanici Apple Music 1. "Lidé řeší, jak se nyní mám a já je mohu ujistit, že se mám skvěle. Nikdy jsem nebyla šťastnější," svěřila zpěvačka a herečka, která ještě nedávno řešila trable s nevěrným snoubencem.

Je nejen krásná, ale má také vypracovanou štíhlou figuru. Bývalá manželka Bena Afflecka (4...

Ještě před nedávnem byla Jennifer Lopezová zasnoubená se sportovcem Alexem Rodriguezem, paparazzi ho ale přistihli s milenkou a přestože se zdálo, že tuto krizi pár zvládne ustát, nakonec se v tichosti rozešel. Affleck měl od rozvodu s Jennifer Garnerovou v roce 2018 jen jeden krátký vztah s modelkou Anou de Armasovou. Nyní si společně s Lopezovou už prohlíží nemovitosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu