Jennifer Lopezová se v Las Vegas tajně provdala za Bena Afflecka. Psycholog jim štěstí až do smrti rozhodně nepředpovídá

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2022

Pár spolu začali tvořit už v roce 2002, kdy se seznámili při natáčení romantické komedie Láska s rizikem. Stihli se i zasnoubit, ale v roce 2004 následoval bouřlivý rozchod, za kterým stály hercovy nevěry i problémy s alkoholem. Jennifer Lopezová (50) byla už vdaná celkem třikrát, Ben Affleck (49) jednou. Loni na jaře se k sobě překvapivě vrátili a v noci ze soboty na neděli stvrdili svou lásku v jedné z kaplí ve městě hříchu, tedy v Las Vegas. "Bylo to přesně takové, jaké jsme chtěli," uvedla na sociální síti americká zpěvačka. Uznávaný psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz řekl, proč jejich manželství šanci nedává.

Po rozchodu před 18 lety nikdo nepředpokládal, že by se dvojice dala ještě někdy dohromady. Jejich první vztah byl velmi bouřlivý. Zatímco se půvabná brunetka chtěla usadit, filmová hvězda si užívala svobodného života, a to včetně společnosti jiných žen. Pro mnohé tak bylo loňské obnovení jejich vztahu velkým překvapením.

Psycholog Jeroným Klimeš popsal, zda je takový návrat běžný a zda má staronový vztah šanci na úspěch. "Po více než roční odluce se obnoví jen 1 procento vztahů, takže to určitě není obvyklé. Je vidět, že mezi nimi stále funguje přitažlivost, ale charakterové vlastnosti je rozdělují. Nedávají vztahům, co potřebují, nepracují na nich. Jen čerpají to, co se jim hodí. Je vysoká pravděpodobnost, že manželství těchto dvou celebrit nevydrží," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník a poukázal na velké množství vztahů i manželství, kterými už Jennifer Lopezová v životě prošla.

Stejný názor herecký pár očividně nesdílí, a tak se o víkendu konala malá svatba. "Včera v noci jsme letěli do Vegas, stáli jsme ve frontě na oddací list se čtyřmi dalšími páry, všichni jsme podnikli stejnou cestu do svatebního hlavního města světa," napsala v prohlášení dvojnásobná držitelka hudebních cen Grammy.

"Četli jsme své vlastní sliby v malé kapli a dali jsme si navzájem prsteny, které budeme nosit po zbytek našeho života," popsala dopodrobna obřad v Las Vegas matka dvojčat Maxe a Emme (14). Nevěsta oblékla bílé šaty, jejichž podobu na své sociální síti zveřejnil kadeřník zpěvačky Chris Appleton.

S fanoušky se podělila i o pocity, které při svatbě zažívala. "Byla jsem naprosto zaskočená a jen jsem se mu dívala do očí, zároveň jsem se usmívala a plakala a snažila se pochopit, že se to po 20 letech děje znovu, doslova jsem ztratila řeč a on řekl: "Je to ano?" Řekla jsem ANO, samozřejmě, že je to ANO," uvedla populární zpěvačka ke sňatku s hollywoodským krasavcem, jehož příjmení se rozhodla používat.

Herec má tři děti - Violet (16), Seraphinu (13) a Samuela (10) - z manželství s herečkou Jennifer Garnerovou. To trvalo mezi lety 2005 až 2018. Zpěvačka byla vdaná celkem třikrát, a to za číšníka Ojani Noaa, poté choreografa Crise Judda a naposledy za zpěváka a otce jejích dětí Marca Anthonyho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.