Jennifer Lopezová ukázala ohebné tělo ve sportovním kompletu. Na videu špulí svůj slavný zadeček v růžových legínách

Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2024

Popová hvězda Jennifer Lopezová vzala v neděli ráno své sledující na zahradu svého domu v Beverly Hills, který pořídila s manželem Benem Affleckem loni v květnu za 1,35 miliardy korun. Třináctá nejlépe placená »star« na Instagramu si oblékla růžový sportovní outfit, ve kterém předvedla své ohebné tělo. Kromě protahovacích cviků také vyšpulila své slavné pozadí. Brunetka se pochlubila i činkami, na kterých je vyryté její jméno. Čtyřiapadesátiletá zpěvačka a herečka se pyšní absolutně pevným tělem, na kterém dře se svými osobními trenéry. O jejím nedělním videu se zmiňuje i britský deník DailyMail.

Více jak 253 milionů fanoušků vzala slavná umělkyně Jennifer Lopezová za plot zahrady svého luxusního sídla v Beverly Hills. Ten si pořídila se svým čtvrtým manželem Benem Affleckem loni v květnu. Velkorysá vila skýtá například 12 ložnic, 24 koupelen, garáž pro 12 aut i vlastní salon krásy.

JLo si oblékla růžový sportovní komplet švédské značky Aim'n, jak uvádí britský DailyMail. Rodačka z Bronxu si dala záležet na tom, aby při dřepování vyniklo její slavné pozadí, které obdivují fanoušci po celém světě.

Své obdivuhodné tělo si umělkyně udržuje pravidelným cvičením pod vedením trenérů Tracy Andersonové a Davida Kirsche. Ten také video své svěřenkyně okomentoval. "Krása, tak roztomilé, miluji to," napsal pod video věhlasný trenér, který si účtuje za soukromý trénink 34 tisíc korun.

Sídlo v Beverly Hills objevili slavní manželé po dlouhých dvou letech hledání. Na luxusní vilu dostali za rychlé jednání slevu a konečná suma se pohybovala kolem 1,35 miliardy korun. Manželé mají dohromady pět dětí. Zpěvačka vychovává dospívající dvojčata Emme a Maxe, která má se zpěvákem a bývalým manželem Marcem Anthonym, Affleck má z manželství s herečkou Jennifer Garnerovou dokonce tři děti –⁠⁠⁠⁠⁠ Violet, Seraphinu a Samuela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.