Jennifer Lopezová vyvedla genderově neutrální dceru na nákupy. Patnáctiletá Emme si ale na módu příliš nepotrpí

Jennifer Lopezová s dcerou
Jennifer Lopezová s dcerou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2023

Dcera zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové Emme zdědila po rodičích muzikantský talent. Se svou slavnou matkou dokonce dospívající dívka už několikrát vystupovala. Patnáctiletá Emme, jež má bratra - dvojče Maxmiliána, však zřejmě po matce nezdědila lásku k módě. Zahraniční média označují dceru módní ikony jako »genderově neutrální«. Sama Lopezová, když o dceři na vystoupeních mluvila, používala zájmena »oni« a »je«. Zmiňuje se o tom například magazín STYLE.

Jako malá holčička byla Emme Muniz velmi roztomilá a podobná svým rodičům - Jennifer Lopezové a Marcu Anthonyovi. Dnes však vypadá jejich dcera zcela jinak. Tmavé krátké vlasy si často barví pastelovými barvami a chodí v chlapeckém oblečení. Podle všeho se mladá dívka cítí být nebinární, o čemž se zmiňuje i magazín STYLE.

"Duo spolu nedávno vystoupilo na výročním galavečeru Blue Diamond Gala a Lopezová představila dceru davu mnohokrát pomocí zájmen »oni« a »je«," uvedl magazín v polovině loňského roku krátce po společném vystoupení v Los Angeles.

Slavná zpěvačka byla kolem Vánoc zachycena s dcerou na nákupech v jednom z butiků v Los Angeles. Emme měla na sobě již tradičně chlapecké oblečení. Kapsáčové krátké kalhoty, volné triko s nápisem "Korn", na krku sluchátka a fialovou ofinu. Emmin styl je opravdu na hony vzdálen ryze ženskému vkusu její matky. Jennifer Lopezová hnědým elegantním outfitem naopak potvrdila svůj proslulý módní vkus.

I přes netradiční a osobitý vkus zpěvačka svou dceru miluje nade vše. Emme si společně s bratrem Maxem údajně velmi rozumí s dětmi Bena Afflecka Seraphinou a Samuelem. Poté, co se v roce 2021 dal slavný pár po letech dohromady, tvoří společně se svými dětmi velkou šťastnou rodinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.