Jenom písničkou to neskončilo. S Luckou se scházíme dál, prozradil Sámer Issa

Sámer a Lucie našli k sobě hudební cestu
Sámer a Lucie našli k sobě hudební cestu
Foto: Archiv Lindy Orlík
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2020

Citově laděný duet mají za sebou, přesto se jejich cesty nerozdělily. Zpěvák Sámer Issa (35) prozradil, že s půvabnou zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40) se schází i po vydání společné skladby. "Jsme každý den v kontaktu," netajil se pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák s tím, že blonďatá zpěvačka je povahově milá, ale zároveň přísná.

"Lucka mě zkrotila a díky ní mám v životě pevný řád. Projevilo se to nejen na naší společné duetové skladbě, ale teď můžu říct, že už pracujeme na druhé, a to je i důvod, proč jsme každý den v kontaktu. Moc mě potěšilo, když mi Lucka nabídla, že uděláme ještě jednu rychlou skladbu, která nám bude sedět," prozradil pro ŽivotvČesku.cz nadaný zpěvák a finalista historicky první pěvecké show. Na skladbě intenzivně pracují.

"Lucka je velká osobnost a je hodně pracovitá a mně se líbí, že mě dala do latě. A její nabídku na druhou skladbu, kterou připravujeme, nešla odmítnou," vychválil Lucii Vondráčkovou zpěvák a poskytl několik společných snímků.

Na otázku, zda je mezi ním a zpěvačkou bližší vztah, se Sámer jen usmíval. "Jsem teď momentálně zadaný, takže s Luckou jsme jen přátelé. Ale je to mimořádně krásná žena," dodal Sámer, který tak dal najevo, že ideální stav je, že jsou s Lucií jen přátelé a kolegové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.