Jessica Alvesová po další plastické operaci vypadá jako po hospodské rvačce. Uznávám, že nevypadám nejpřirozeněji, říká lidská Barbie

Jessica Alvesová
Jessica Alvesová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Lidská Barbie Jessica Alvesová (39), která byla dříve známá jako lidský Ken a jmenovala se Rodrigo, má za sebou už velkou řadu plastických operací. Ta poslední si vybrala daň ve formě nepříjemných podlitin v obličeji. "Uznávám, že nevypadám nejpřirozeněji," řekla Jessica Alvesová v televizním pořadu This Morning.

Jessica Alvesová podstoupila už celou řadu plastických operací. Nejprve jako běžný muž, který si přeje vypadat jako panenka Ken, později už jako žena, která si přeje být živoucí Barbie. Po plastice prsou a odebrání mužského pohlavního orgánu už si pro sebe nachystala jen to, co nazývá drobnostmi, lékaři s ní ale nesouhlasí.

Poslední úpravu obličeje, která měla Jessice Alvesové změnit tvar očí v takový, jaký má topmodelka Bella Hadidová, podstoupila lidská Barbie v Ázerbájdžánu. Nikdo z lékařů, kteří vykonávali její předchozí zákroky, se totiž do dalšího už pouštět nechtěl. Chirurgové ji dokonce naopak od další operace odrazovali, jejich slova ale nebyla nic platná.

"Po tolika operacích jsem konečně dosáhla tohoto vzhledu. Uznávám, že nevypadám nejpřirozeněji. Ale tohle je můj finální vzhled, tohle byl můj cíl. Mám za sebou velmi dlouhou cestu a nemohla bych být šťastnější. Při pohledu do zrcadla děkuji svým chirurgům," řekla Jessica Alvesová v televizním pořadu This Morning.

Příprava na natáčení pořadu vyžadovala především návštěvu maskérny. Jessica Alvesová je totiž po svém posledním zákroku teprve pár dní a stále se zotavuje, tudíž má v obličeji nepěkné podlitiny. Není ale nic, co by nedokázala zamaskovat make-upem. Nyní už se chystá prý jen na jeden zákrok.

"Poslední zákrok mi dal oči Belly Hadidové. Nešla jsem na něj proto, abych vypadala mladší, ale abych zpomalila čas. Teď už jen musím sehnat někoho, kdo bude ochotný mi opravit nos, který předtím jiný doktor zpackal. Pak budu stoprocentní," dodala žena, jejíž proměna vyvolává kontroverze.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.