Jessica z Prciček prošla výraznou proměnou. Natasha Lyonneová ukázala snímek, kde je k nepoznání

Natasha Lyonne
Natasha Lyonne
Foto:

Teenagerovská komedie Prci, prci, prcičky se stala jakýmsi fenoménem, jehož součástí byla i herečka Natasha Lyonneová (41). Ta ve filmu ztvárnila v oblasti intimností zkušenou Jessicu a bylo jí tehdy jen 20 let. Od té doby prošla velkou proměnou z vykulené puberťačky ve velmi výraznou rusovlásku. Na svůj věk vypadá báječně, přestože se netají tím, že v minulosti byla závislá na opiátech, několikrát stála na prahu života a smrti a přesto i nyní každý den startuje velkým hrnkem kávy a krabičkou cigaret.

Všichni hrdinové oblíbené teenagerovské komedie, jež se dočkala několika pokračování, jsou dnes už dospělí. Řada z nich prošla velmi výraznou proměnou a Natasha Lyonneová, která bývala kudrnatou blondýnkou, není výjimkou.

Natasha už překročila čtyřicítku a v posledních letech střídá na hlavě všemožné odstíny červené a oranžové barvy. "Své vlasy vnímám jako zimní kabát, prostě je měním, nemůžu přece jednu celou sezónu chodit jen s jedním kabátem," vysvětlila herečka v rozhovoru pro magazín Interview.

Po přelomu nového tisíciletí měla herečka namále, spadla do závislosti na opiátech a když se nedostavila k soudu kvůli řízení pod jejich vlivem, hrozilo jí i vězení. "Říkala jsem si, jaký to všechno má smysl, nemohla jsem se najít. Pak jsem si uvědomila, že se musím dát dohromady. Nastoupila jsem na nařízený pobyt do odvykací léčebny, jinak bych šla sedět, to jsem nechtěla," popsala Natasha své těžké životní období.

Natasha neměla daleko ani ke smrti, musela podstoupit operaci srdce, při níž lékaři napravovali škody způsobené drogami. "Pamatuji si, jak jsem si musela zcela střízlivá lehnout na operační stůl. Vím jistě, že jsem ale mohla zemřít dohromady víckrát, než bych spočítala na prstech obou rukou," vysvětlila Lyonneová, jak často stála na prahu života.

Je s podivem, že po letech závislosti vypadá Lyonneová stále dobře. Dokonce ani její dnešní návyky neodpovídají ideálu. "Den startuji kávou a krabičkou cigaret. Pak si dám vždy nějaké smoothie, abych to vyvážila. Přes den nepohrdnu zmrzlinou," uvedla filmová a seriálová hvězda.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.